Agata Rubik opowiada o swoich demonach. Nawet bardzo szczęśliwe osoby je mają!

Agata Rubik opowiada o swoich demonach. Nawet bardzo szczęśliwe osoby je mają!

Finalistka Miss polonia 2005, a następnie żona Piotra Rubika, Agata Rubik wydaje się być szczęśliwą osobą.

Obecnie Agata Rubik spełnia się jako mama dwóch córek i żona kompozytora. Jednak choć jest szczęśliwa, to miała też poważne problemy:

 

…nawet bardzo szczęśliwe osoby (za taką się uważam- mam super wspierającego męża, piękne, mądre córki i spokojne życie) mają swoje demony.

– pisze Agata.

 

Zona Piotra Rubika podzieliła się swoją historią, żeby zachęcić innych do przyznawania się do różnych problemów. I jeśli będzie potrzeba, do podjęcia terapii:

 

Najgorsze okazało się to, że zupełnie nie byłam świadoma rzeczywistego problemu. Oczywiście wiedziałam, że doświadczałam czegoś nienormalnego i niepokojącego, że w efekcie zadaję sobie ból fizyczny, jednak towarzyszący temu wstyd powodował, że nie byłam w stanie nic z tym zrobić. Moim wybawieniem okazała się psychoterapia i przepracowanie kilku tematów z przeszłości, które powodowały we mnie niewyobrażalne napięcie.

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/

 

Sama Agata Rubik prawdopodobnie cierpiała na bulimię. Najpierw „zjadała” stres, po to by następnie dręczyć swoje ciało:

 

Jakiś czas temu wrzuciłam na stories wspomnienie sprzed 5-ciu lat, zdjęcie imieninowego tortu, kiedy to przyznałam, że był to czas poważnego, zupełnie niekontrolowanego i przede wszystkim potajemnego zajadania emocji ogromną ilością słodyczy, z czym nie potrafiłam sobie w żaden sposób poradzić. Co chwila fundowałam sobie coraz to nową dietę, żeby moje momenty słabości nie pozostawiły po sobie śladu na moim ciele.

 

Z wpisu Agaty można się domyślić, że te złe chwile są już za nią. Trzeba było jednak podjąć odpowiednie kroki i leczenie.

 

Zobacz też: Polski skoczek miał problem z jedzeniem. Pokazał szokujące zdjęcia!