Agata Młynarska podjęła szokującą decyzję. Zrobiła TO ze swoim psem!

Podczas swojego wielomiesięcznego pobytu w Hiszpanii Agata Młynarska zaadoptowała psa rasy Podenco.

Do adopcji doszło w lutym i wówczas Agata Młynarska pisała:

 

Wróciliśmy po Niego [do schroniska – przyp red.]. Nie mogliśmy spać. Rano poczytałam jeszcze o psach Podenco, o ich cierpieniu, torturach, które funduje im człowiek. (…)
Dziś jest dzień radości.

 

Miało to miejsce w lutym 2021 roku, a dziennikarka swojego psa nazwała Sabio, co po hiszpańsku oznacza mądry. Od tego czasu Agata Młynarska bardzo często publikowała zdjęcia ze swoim pupilem i były to bardzo czułe sceny – pies się na niej kładł czy spał z nią, a właścicielka była zachwycona.

 

agata młynarska
https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

Teraz jednak dziennikarka podjęła szokującą decyzję – psa Sabio oddaje do adopcji!

Młynarska tłumaczy, że jej obecny stan zdrowia oraz warunki mieszkaniowe nie pozwalają na opiekę nad psem rasy myśliwskiej, który potrzebuje dużo ruchu:

 

Kiedy zaczęły się moje problemy ze zdrowiem , dotarło do nas, że musimy znaleźć dla Sabio dom, w którym znajdzie wszystko, czego mu potrzeba, a czego nie jesteśmy w stanie mu zapewnić. (…)

 

Dotarło do nas, że nie zapewnimy mu w warszawskim mieszkaniu i w najpiękniejszym nawet lesie na spacerze tego, co jest mu niezbędne do życia. Podenco, pierwotna rasa myśliwska, musi biegać, muszą gnać przed siebie!

– napisała.

 

agata młynarska
https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

Internauci byli zszokowani, że Agata Młynarska zdecydowała się znaleźć oddać Sabio. Część osób jednak uznała, że dziennikarka podjęła mądrą i odpowiedzialną decyzję.

 

Kolejnego dnia Młynarska zamieściła nagranie z nowego domu swojego pupila i napisała, że Sabio jest w “szale szczęścia”.

 

https://www.instagram.com/p/CLAOw8WH1W9/?utm_medium=share_sheet&fbclid=IwAR2PmdkA-98hrfaJwmpJ7gkKW17TK12W9uaYhlp7zo-o28ofgn0-lObHWyY

 

https://www.instagram.com/p/CS16BlgsOUD/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.