Podczas SPACERU z psem po LESIE nagrał NIECODZIENNE ZJAWISKO! Nigdy w ŻYCIU nie widział czegoś tak NIESAMOWITEGO! (wideo)

Wielu mówi, że Rosja to stan umysłu i coś w tym jest. Podczas przechadzki z psem po lesie pewien Rosjanin natknął się na coś absolutnie niesamowitego. Mężczyzna miał ze sobą kamerę, ponieważ często nagrywa zabawy swojego pupila, jednak to co udało mu się zarejestrować tym razem zapamięta do końca życia. Scena, której był świadkiem wyglądała niczym wyjęta z horroru.

 

 

Mężczyzna bawił się ze swoim psem, rzucał mu kij i nagrywał jak ten aportuje. W pewnym momencie zwierzak pobiegł w zarośla i nie reagował na komendy, co bardzo go zaniepokoiło. Rosjanin poszedł za czworonogiem i wtedy zobaczył coś nieprawdopodobnego. Na dróżce stała kobieta, a tuż nad nią w powietrzu unosiła dziewczynka w czerwonej kurtce. Kiedy pies zaszczekał fascynujący pokaz się skończył.

 

 

Lewitujące dziecko i jej mama zauważyły, że są podglądane i uciekły. Po reakcji mężczyzny słychać, że był zszokowany i nie potrafił uwierzyć w to co widział. Cały czas zadawał sobie pytanie “co to było”. Nagranie opublikowane na serwisie YouTube obejrzało już ponad 2,6 miliona użytkowników. Internauci są mocno zaskoczeni filmikiem, jednak wielu nie dowierza w to co zobaczyło. Niektórzy twierdzą, że kobieta uczyła dziecko magicznych sztuczek. Jaka jest prawda? Tego na pewno się nie dowiemy.

źródła: youtube.com, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *