Edyta Górniak podjęła trudną decyzję: “Przepraszam wszystkich Fanów”

Dziś w nocy na profilu Edyty Górniak pojawił się obszerny wpis. Gwiazda podjęła trudną decyzję.

“To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja” – napisała Edyta Górniak.

Miniony rok był dla wokalistki czasem zmian i różnych – nie zawsze przyjemnych – odkryć. Wokalistka przyznała, że pandemia koronawirusa niemal uratowała jej życie, dlatego, że musiała przerwać koncertowanie. Opowiedziała też, że tuż przed pandemią w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

 

https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

W efekcie gwiazda ukojenia zaczęła szukać w górach a także postanowiła pogłębiać swoją duchowość i więź z naturą. Jednak wyciszenie nie godzi się z brylowaniem w telewizji. Edyta Górniak napisała:

 

Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji

 

Nowe projekty, a także zmiana życiowych priorytetów sprawiły, że Edyta Górniak podjęła trudną decyzję. Przeprosiła też za nią swoich fanów:

 

Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland” jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie.

Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu.

 

Tak więc Edyta Górniak nie będzie trenerką i jurorką w nowym sezonie “The Voice of Poland”. Internauci wspierają gwiazdę i piszą, że decyzja podjęta za głosem serca, na pewno jest słuszna.

 

Zobacz też: “Tatusiu, teraz posłuchaj, jak ja to śpiewam”. Krzysztof Igor Krawczyk oddał hołd swojemu tacie! [VIDEO]

 

https://www.instagram.com/p/CQWnqNcnpaN/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.