Agata Młynarska nie mogła wyjść z zachwytu! “Pasja, odwaga, profesjonalizm, inteligencja, poczucie humoru, skromność, talent”

Agata Młynarska od końca kwietnia przebywa w Hiszpanii.

Najpierw poleciała sama, potem doleciał jej mąż – Przemysław Schmidt, a na koniec dziennikarkę spotkała bardzo przyjemna niespodzianka.

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

Agata Młynarska z małżeństwa z Leszkiem Kieniewiczem ma dwóch synów – Stanisława i Tadeusza. Tego drugiego widuje bardzo rzadko, bo Tadeusz Kieniewicz jest operatorem filmowym i mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Teraz dziennikarka miała okazję zobaczyć się z synem i synową.

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

Jak widać, Młynarska była w prawdziwej euforii, bo na instagramie biła peany na temat Tadeusza i jego żony Sylwii:

 

…jestem z nich niesamowicie dumna. Żyją swoje mądre i ciekawe życie. Wiedzą czym jest poświęcenie dla osiągnięcia celu. W swej delikatnej, wysublimowanej młodzieńczej sile są już bardzo dojrzali.

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

Jeśli chodzi p racę syna, to Młynarska informowała:

 

…a chwilę rusza dalej, na Ibizę, kończyć zdjęcia do ambitnego projektu dokumentalnego, który tworzy razem z @iv_ok [filmowiec Ivo Krankowski – przyp red.] Chłopaki reprezentują ten styl pracy o jakim ja marzyłam, „ będąc młodą reporterką”. Pasja, odwaga, profesjonalizm, inteligencja, poczucie humoru, skromność, talent – w tandemie operator reżyser wspólna chemia.

 

Jak sądzicie, czy jako mama, Młynarska jest obiektywna…? 🙂

 

https://www.instagram.com/p/CdsT8Puuroy/