45-letni mężczyzna z zimną krwią ZABIŁ swoją RODZINĘ w ŚWIĘTA! Kilka godzin wcześniej udostępnił wideo, na którym śpiewa z SYNEM KOLĘDĘ. (wideo)

Do szokującej tragedii doszło w Phoenix w stanie Arizonie (USA). W dzień Świąt Bożego Narodzenia, 45-letni Anthony Milan Ross z zimną krwią zamordował swoją rodzinę. Zbrodnia jest o tyle szokująca, że mężczyzna jest znanym mówcą motywacyjnym i wegańskim kucharzem, który zasłynął tym, że dzięki swojej diecie schudł aż 100 kilogramów. Sprawca makabrycznego czynu kilka godzin wcześniej zmieścił na fanpage’u filmik, na którym wraz ze swoim synem śpiewa kolędę.

 

 

Wspomniane nagranie utrzymane jest w radosnym tonie i nic nie wskazywało na to, że chwilę później rozegra się dramat. Wraz ze swoim 11-letnim synkiem śmieją się i żartują przez co jeszcze trudniej uwierzyć w to co się stało. Mężczyzna prócz syna Nigela, zastrzelił jeszcze 10-miesięczną córeczkę Anorę i 38-letnią żonę Iris, której ciało znaleziono przed blokiem. O tym, że w mieszkaniu rodziny dzieje się coś złego policję powiadomili sąsiedzi, którzy usłyszeli hałas i strzały z broni. Mężczyzna nie chciał się poddać i ze swojego mieszkania uczynił twierdzę. Podczas krótkiej strzelaniny z policjantami odłamek kuli ranił jednego z nich.

 

 

 

 

Anthony Milan Ross został zatrzymany i oskarżony o potrójne morderstwo i atak na policjantów. Z informacji jakie zgromadzili śledczy wynika, że nie mieszkał na stałe ze swoją rodziną, ponieważ był w trakcie rozwodu z żoną jednak często odwiedzał synka. Zbrodnia wstrząsnęła opinią publiczną w USA, gdyż morderca był autorem wielu publikacji o zdrowym odżywianiu.

https://www.youtube.com/watch?v=FeD0hRcHY40

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *