Ogromne zaskoczenie podczas konkursu PIĘKNOŚCI! Kandydatka, która omal nie wygrała FINAŁU okazała się być MĘŻCZYZNĄ! (foto)

Takiego obrotu spraw jury konkursu piękności na Wirtualną Miss Kazachstanu nie było w stanie przewidzieć. Okazało się, że “kandydatka”, która omal nie sięgnęła po tytuł najpiękniejszej to w rzeczywistości mężczyzna. 22-letni model z Ałmaty, bo o nim mowa postanowił ucharakteryzować się na kobietę i przystąpić do rywalizacji w konkurencji dla pań. Internauci oddawali swoje głosy na podstawie zdjęć kandydatek zamieszczonych w sieci. Dyagilev zaprezentował się tam jako niejaka Arina Aljewa.

 

 

Chłopak wysłał zdjęcie, na którym prezentuje się jako śliczna brunetka. Zadbał o takie szczegóły jak delikatny makijaż, podkreślone kredką oczy i zmysłowo rozchylone usta. Fotka została wykonana na tle różowej ściany. “Kandydatka” ze względu na swój niezwykle kobiecy wygląd została faworytką Internautów, którzy oddali na nią tysiące głosów. I właśnie tym sprytnym sposobem pomysłowy 22-latek znalazł się w ostatnim etapie konkursu.

 

 

Chłopak przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że zrobiło się mu wtedy żal pozostałych kandydatek i ujawnił swoją tożsamość. Twierdzi, że zdecydował się na udział w konkursie, aby zwrócić uwagę na dominujący w mediach obecny kanon kobiecego piękna, który jest bardzo sztuczny. Model uważa, że powinno się promować naturalne piękno, a przez to czym kierują się dzisiejsze kobiety ma wrażenie, że wiele z nich wygląda tak samo. W jego oczach to błędne myślenie wypaczyło gusta tysięcy młodych dziewcząt. Kiedy 22-latek ujawnił kim jest naprawdę został zdyskwalifikowany i zastąpiony przez inną uczestniczkę.

 

źródła: thesum.co.uk, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *