“Żywy Ken” pochwalił się w TELEWIZJI, że jako pierwszy FACET na świecie usunął 4 ŻEBRA. Na dowód przyniósł je w SŁOIKU do studia! (foto)

Rodrigo Alves od lat ingeruje w swoje ciało, jednak to do czego posunął się teraz przykuło uwagę mediów na całym świecie. Kontrowersyjny celebryta jak pierwszy mężczyzna w historii przeszedł resekcję żeber. Brazylijczyk z brytyjskim paszportem zdecydował się na zabieg usunięcia czterech żeber, za który zapłacił 28 tysięcy funtów, czyli ponad 130 tysięcy złotych. Jakby tego było mało przyniósł je ze sobą do studia telewizyjnego!

 

 

Ken gościł w brytyjskim porannym programie “This Morning”, gdzie chwalił się efektami zabiegu, a w pewnym momencie wyjął słoik, w którym znajdowały się usunięte kości! W rozmowie z dziennikarzami stwierdził, że operacja była konieczna, ponieważ przestał mieścić się w swoje ulubione marynarki, jednak teraz już wszystko wróciło do normy. Talia mężczyzny mierzy aktualnie 20 cm, co jest dla niego powodem do dumy.

 

Internauci, którzy obejrzeli program są zażenowani postawą kontrowersyjnego celebryty i zupełnie nie podzielają jego entuzjazmu. Alves został skrytykowany za swoje zachowanie, a wielu wytknęło mu, że eksperymenty w końcu doprowadzą go do śmierci. Ken zupełnie nie przejmuje się niepochlebnymi komentarzami i twierdzi, że ludzie piszą je z czystej zazdrości.

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *