Zwykła para? Na puncie ich ZDJĘCIA OSZALAŁ CAŁY INTERNET! Zobacz dlaczego…

Zaręczyny to jedna z najpiękniejszych chwil dla każdej zakochanej pary. Każdy chce zapamiętać tę chwilę, więc często uwieczniają ją również na fotografii. Zdjęcie z zaręczyn Nicka i Hayley stało się popularne na całym świecie! Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na mistrza drugiego planu!

 

Mężczyzna postanowił oświadczyć się ukochanej w ZOO, bo uwielbiają tam spędzać czas. Wybrał na to miejsce przy hipopotamach i kiedy klęknął przed swoją dziewczyną, to do szyby podpłynęła hipopotamica o imieniu Fiona i z zainteresowaniem przyglądała się zastałej sytuacji.

 

Dzięki temu zbiegu okoliczności zdjęcie z zaręczyn Nicka i Hayley jest niepowtarzalne i zauroczyło ludzi na całym świecie, którzy za pomocą internetu podawali sobie wyjątkowe ujęcie.

 

Narzeczeni są prze szczęśliwi, że Fiona towarzyszy im na fotografii  i obiecują, że teraz jeszcze z większym sentymentem będą chodzić do ZOO. My zazdrościmy zakochanym takiej pamiątki i przyznajemy, że na punkcie Fiony można zwariować. Zobaczcie zdjęcia i zwróćcie uwagę, jaka Fiona jest fotogeniczna:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *