1 października 2023

OSTRO “ZABAWIALI SIĘ” W TAKSÓWCE nie wiedząc, że w samochodzie jest zamontowana kamera! TERAZ śmieje się z nich cały INTERNET! (wideo)

Taksówkarz na długo zapamięta tamten nocny kurs. Mężczyzna wiózł parę, która najprawdopodobniej wracała z imprezy. Kiedy młodzi ludzie wsiedli do auta, kierowca grzecznie zapytał czy nie chcą posłuchać jakieś muzyki i, że jeśli chcą może podkręcić ogrzewanie w aucie. Jednak był to zbędny zabieg, ponieważ chłopak i dziewczyna byli mocno “rozgrzani”.

 

 

 

Para nie bacząc na towarzystwo mężczyzny baraszkowała na tylnej kanapie taksówki. Wszystko rejestrowała kamera zamontowana w aucie. Jednak rozpalona para albo jej nie zauważyła, albo się tym zupełnie nie przejęła. Mężczyzna wiedział co dzieje się za jego plecami, a kiedy młody chłopak zapytał go czy nie zechciałby wyjść na 10 minut, zmieszany kierowca zapytał retorycznie “Mam zostawić własny samochód, byście tutaj seks uprawiali?” Zaproponował im również grzecznie, że lepiej by zrobili jakby poszli do hotelu.

 

 

Imprezowicze widząc, że nie wskórają za wiele opuścili samochód płacąc za przejechany odcinek 400 rubli. Taksówkarz ironicznie podszedł do tematu i młodych ludzi porównał do zwierząt “Co za zwierzęta, seksu im się zachciało.”  Para miała delikatnego niefarta, ponieważ mężczyzna prowadzi kanał na YouTubie gdzie pokazuje jak wygląda jego praca i wybiera co ciekawszych klientów, którzy stają się bohaterami filmików, które publikuje.

https://www.youtube.com/watch?v=7V9absdirQk

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz