Wydała fortunę, ponieważ marzyła o HOLLYWOODZKIM UŚMIECHU ! “Teraz śmieje się z niej cały INTERNET, a ona płacze, że wygląda “JAK KOŃ”! (foto,wideo))

Piękne zęby, takie jakie prezentują na wielkim ekranie gwiazdy znane z hollywoodzkich produkcji to marzenie wielu ludzi na świecie. Uśmiechu “za milion dolarów” zapragnęła pewna Brytyjka, jednak ona wybrała drogę na skróty i zamiast wizyty u profesjonalnego dentysty, gdzie cena za implant jest ogromna wybrała popularny w Internecie produkt.

 

 

Kobieta zakupiła specjalne paski, które przymocowuje się na zęby. Produkt o nazwie Perfect Smile Veneer przypomina bardziej sztuczną szczękę i jego koszt w przeliczeniu to około 132 zł. Na opakowaniu jest specjalny opis, w którym producent przekonuje nas, że dzięki wyborze tego produktu możemy stać się właścicielem uśmiechu “jak milion dolarów”. Sue Robertson spodobał się ten opis, a także fakt, że nakładki miały mieć uniwersalną wielkość, która pasuje na każdy typ szczęki.

 

 

Niestety Brytyjka na własnych zębach przekonała się, że praktyka nijak się miała do teorii. Szczęka okazała się ogromna, a kobieta z ledwością zamykała zęby przez co przypominała bardziej konia niż hollywoodzką gwiazdę. Sue nagrała specjalny film, gdzie prezentuje swoje nowe uzębienie i przestrzega innych przed zakupem produktu. Filmik z jej udziałem cieszy się ogromną popularnością, a Internauci pękają ze śmiechu.

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *