Żora Korolyov. Jego partnerka podała datę i miejsce pogrzebu. Mówi też o znaku z nieba!

Żora Korolyov to ukraiński tancerz i choreograf. W 2003 roku przeprowadził się do Polski i tutaj zyskał popularność dzięki udziałowi w “Tańcu z Gwiazdami”.

Tancerz zmarł nagle 21 grudnia 2021 r. w wieku 34 lat. Żora Korolyov  zostawił córkę Sonię (z małżeństwa z Anną Kuznecową), która pożegnała go w poruszającym wpisie [tutaj], a także partnerkę – Ewelinę Bator.

 

Ukochana Żory nie może przeboleć śmierci swojego partnera. Pisała jednak, że dał jej “miłość, której niektórzy nie przeżyją przez całe swoje długie życie.” [więcej tutaj]

 

https://www.instagram.com/ewelina.bator/

 

Dziś Ewelina Bator poinformowała o dacie i miejscu pogrzebu tancerza. Jak już wcześniej zaznaczała, Żora Korolyov zostanie pochowany w Warszawie:

 

ostatnie pożegnanie Naszego Kochanego Żory Korolyova odbędzie się dnia 5.01.2022 o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Po mszy Nasz Kochany Żora zostanie pochowany na Cmentarzu Północnym ( wjazd od bramy południowej).

 

Partnerka Żory napisała też, że kilka osób prosiło ją o pomoc dla 26-letniego Karola, który choruje na białaczkę. Te sygnały Ewelina Bator interpretuje jako znak od swojego ukochanego:

 

Podczas mszy żałobnej będzie można pomóc choremu na ostrą białaczkę limfoblastyczną Karolowi. Dostałam te prośbę od kilku osób mocno związanych z Karolem – wiem, że to znak, który Żorka dał z nieba.
http://www.siepomaga.pl/ratuj-karola

 

Na koniec dodała:

 

Ten Anioł będzie Nas chronić.

 

A pod tym wpisem wyłączono możliwość komentowania.

 

 

https://www.instagram.com/p/CYJWlssqF4W/

 

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.