2 października 2023
Cezary Pazura z żoną

ŻONA ZAORAŁA CEZAREGO PAZURĘ! Ta rozmowa przejdzie do HISTORII! Zobacz WIDEO! Edyta zabrania Pazurze publicznej modlitwy i przypisuje słowa polskiego poety…raperom!

Cezary Pazura prowadzi własny kanał na YouTubie, to jego sposób na “bycie” w mediach. Nie ma co ukrywać, że jego kariera już miała swoje najlepsze momenty, a jego decyzje raczej zniechęcały ludzi niż odwrotnie do jego osoby.

 

Na tym swoim kanale nagrywa filmy o aktorstwie, produkcjach w których grał, bywa różnie – czasami się ogląda do końca, czasami się usypia. Ostatnio dodał film, który nie przejdzie bez echa! “Trudne pytania” to nagranie, które polegało na zadawaniu przez żonę Pazury mu niewygodnych pytań… Działo się!

 

Zanim przeszli do serii pytań, Edytka wymyśliła grę polegającą na wyborze z dwóch słów ten wyraz, który jest “bliższy” Cezaremu. Już wtedy wyszło, że aktor to tchórz, który boi się podpaść władzy i sympatykom politycznym konkretnej partii. Na pytanie Kaczyński czy Tusk nie chciał odpowiedzieć, a jak już podał odpowiedź to ją “wypikał”…

 

 

Aby dobrze wejść w klimat rozmowy Pazury z żoną, trzeba zauważyć, że Edyta lubi chwalić sie mnogością fakultetów, które skończyła. Sama przygotowała pytanie : Wolisz “gówno na polskim polu, czy fiołki w Neapolu” i była przekonana, że to słowa rapera… Owszem użyto te słowa w piosence “My Polacy”, ale zaczerpnięto je z poezji Kazimierza Przerwy-Tetmajera… Oj Edyta, błysnęłaś.

 

Żona Pazury do gry “zaangażowała” pluszaka w kształcie kaczora, który przy naciśnięciu miał wydawać dźwięk jako ostrzeżenie, ze Cezary kłamie. Edyta jako jego żona, zna go najlepiej i wie, kiedy tak jest. Co więcej kaczora nazwała Jarek, ale dopiero w połowie odcinka Cezary zrozumiał konotację… Stwierdził:

 

“A bo to kaczor! Ja teraz zrozumiałem aluzję kabaretową…”

 

Żona na to:

 

“To słaby z Ciebie kabareciarz”.

 

To był delikatny wstęp do trudnych pytań. Edyta notorycznie negowała wszystkie decyzje swojego męża, co więcej twierdziła, że głupio postępował, bo nie pytał jej o zdanie. Najbardziej dostało mu się za różaniec bez granic. Żona stwierdziła, że Pazura lubi sado-maso, skoro się tak chętnie wystawia. Wręcz zabroniła mu się ostentacyjnie modlić, skoro jest rozwodnikiem i ma trzecią żonę, bo zachowuje się jak hipokryta.

 

Okazało się, że Pazura po kolei popierał wszystkie rządzące partie… W końcu stwierdził, że dla niego prezydentem był tylko Lech Wałęsa!

 

Cezary chcąc się wybielić pochwalił się, że za darmo chodzi na bankiety. Żona stwierdziła, że Pazura bierze pieniądze tylko za pracę. Miło podsumowała jego życie:

 

“Módl się w domu. Nie rób tego publicznie, błagam Cię. (…) Nie czujesz nad sobą fatum? (…) Ja mam takie wrażenie, że na Ciebie spadają wszystkie nieszczęścia świata. (…) Ty masz przejebanego pecha Pazur. (…) Seks-taśma, garnki, różaniec – czego byś się kurde nie tknął to jest taka afera! Że nie wiem którędy spierdzielać”!

 

To była dopiero pierwsza część “Trudnych pytań”. Widać, że państwo Pazurów to wiele kosztowało nerwów, Cezarego wiadomo, a Edytkę zdradziła mokra pacha… Jesteśmy ciekawi, co będzie dalej. Edyta nie oszczędza swojego męża i obnaża poziom swojej wypowiedzi – przekleństwa, wulgaryzmy nie są jej obce.

Warto zobaczyć to wideo – niezły z Czarka pantoflarz!

 

Zobaczcie, będziecie zaskoczeni!

źródło: YouTube.pl

Dodaj komentarz