Żebrowski za dzień zdjęciowy dostaje krocie. Produkcja podjęła zaskakujące kroki!

50-letni Michał Żebrowski to aktor, który popularność zyskał dzięki udziałowi w produkcjach takich jak “Ogniem i Mieczem”, “Pan Tadeusz” czy “Wiedźmin”.

O 2011 roku Michał Żebrowski występuje także w serialu “Na dobre i na złe”, gdzie gra profesora Andrzeja Falkowicza. Jak się okazuje, aktor wynegocjował bardzo wysoką stawkę za jeden dzień zdjęciowy. W związku z tym produkcja serialu podjęła zaskakujące kroki.

 

https://www.instagram.com/nadobreinazle.official/

 

Jak informuje Super Express, Żebrowski za jeden dzień ma zarabiać aż 10 tysięcy złotych. W efekcie jednak produkcja serialu “Na dobre i na złe” stara się tak organizować pracę na planie, by aktor dni zdjęciowych miał jak najmniej!

Sceny z profesorem Falkowiczem nagrywane są więc wszystkie na raz, a Michał Żebrowski na planie serialu spędzać ma zaledwie dwa dni w miesiącu. To daje mu zarobek rzędu 20 tysięcy złotych i sporo wolnego czasu.

W pozostałe dni miesiąca Żebrowski może pracować nad innymi projektami jak choćby zarządzanie Teatrem 6. piętro, czy też poświęcać czas na życie rodzinne. Żona Michała – Aleksandra Żebrowska spodziewa się teraz czwartego dziecka, więc z pewnością będzie teraz potrzebowała pomocy męża.

 

>>>Co stało się z Kingą Rusin?! “To Pani?” – nie dowierzają fani!

 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.