Nic dziwnego, że odeszła z serialu. Małgorzata SOCHA na czymś innym zarabia KROCIE!

Małgorzata Socha to popularna aktorka filmowa i serialowa. W ostatnich latach kojarzona była przede wszystkim z serialami “Na Wspólnej” i “Przyjaciółki”.

Jednak na początku listopada 2022 r. aktorka poinformowała, że rezygnuje z grania w produkcji “Na Wspólnej”. Swoją decyzję uzasadniała znaczną liczbą innych zobowiązań zawodowych. Jak się jednak okazuje, Małgorzata Socha spokojnie mogła odejść z serialu, bo na innych projektach i współpracach zarabia krocie!

 

https://www.instagram.com/malgosia_socha/?hl=pl

 

Jak wyliczył Super Express, za sam udział w reklamach Małgorzata rocznie może zgarniać około 3 milionów złotych! Co składa się na tę kwotę?

Otóż aktorka reklamuje salony meblowe Agata, ale też szampony i kosmetyki. “Za każdą z tych reklam mogła zainkasować nawet 500 tys. zł.” – czytamy w se.pl*.

Ale to nie wszystko, bo Małgosia Socha występuje też w reklamach firmy Apart:

 

Na bilbordy w całej Polsce trafiła właśnie najważniejsza, bo świąteczna kampania popularnej marki biżuteryjnej. Socha pojawia się w niej z całą swoją rodziną – mamą, mężem, i po raz pierwszy w życiu do reklamy wciągnęła też swoje córki i syna. W dodatku spoty reklamowe zostały nagrane w jej własnym domu. Za taką kampanię aktorka mogła dostać nawet milion złotych*

 

Do tego dochodzą posty sponsorowane na instagramie, za które aktorka może otrzymywać nawet 100 tysięcy miesięcznie.

 

Jak więc widać, nawet po rezygnacji z grania w serialu “Na Wspólnej”, Małgosia o finanse nie musi się martwić 🙂

 

>>>Kazadi poszła na koncert Wieniawy. Patricia wystawiła Julii niezłą laurkę!

 

https://www.instagram.com/p/CkqF6bCo2de/?hl=pl

 

*źródło/cytaty: se.pl