Olga Kalicka na ślubnych zdjęciach! “No przystojniak❤️”

Olga Kalicka (28 l.) związana była z Cezarym Nowakiem, z którym ma syna Aleksandra.

Pod koniec 2021 roku aktorka znana z serialu “Rodzinka.pl”, “M jak Miłość” czy filmu “Dziewczyny z Dubaju”, poinformowała, że kilka miesięcy wcześniej rozstała się z partnerem. Tymczasem dziś Olga Kalicka na instagramie zamieściła serię ślubnych zdjęć.

 

https://www.instagram.com/olgakalicka/

 

Kalicka oraz ciemnoskóry mężczyzna pozują we wnętrzach oraz przed kościołem w stylu gotyckim. Nie zabrakło czułych spojrzeń i gestów. Mężczyzna to Gamou Fall, który jest modelem i aktorem.

 

https://www.instagram.com/olgakalicka/

 

Jednak fotografie, choć piękne i bardzo wymowne nie pochodzą z prawdziwego ślubu. Jak można wywnioskować z oznaczeń, jest to sesja promująca nowy spektakl w Teatrze Kwadrat.

Przedstawienie nosi tytuł „Za jakie grzechy?” i jest to:

 

…sztuka na podstawie popularnej francuskiej komedii z 2014 r. duetu Philippe de Chauveron i Guy Laurent. Z właściwym francuzom poczuciem humoru i luzem bezlitośnie wyśmiewa wszelkie konwenanse i stereotypy dotyczące pochodzenia czy religii, udowadniając, że w środku wszyscy jesteśmy ulepieni z tej samej gliny.

– podano w opisie spektaklu.

 

https://www.instagram.com/olgakalicka/

 

Internauci z rozbawieniem przyjęli sesję zdjęciową Olgi Kalickiej:

 

No przystojniak❤️

 

Jak pięknie wyglądacie. GRATULACJE

 

Fajne małżeństwo by z was było

 

Co czarny ogier, to nie biały

– pisali pod zdjęciami.

 

Zobacz też:

Żebrowski za dzień zdjęciowy dostaje krocie. Produkcja podjęła zaskakujące kroki!

 

https://www.instagram.com/p/Cf9gAk1rkWM/

 

 

 

Jeden komentarz

  1. […] Olga Kalicka to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Przewija się w wielu polskich serialach i gra w teatrze. Bez wątpienia to rola w „Rodzince pl” przyczyniła się do angażu w innych telenowelach. Olga jest obdarowana przez naturę delikatną urodą, przez co podoba się publiczności. Na Instagramie zaprezentowała nowy wizerunek, który nieco szokuje… […]

Możliwość komentowania została wyłączona.