Zabawy w wodzie, zwiedzanie, pozowanie w bikini – Zdrójkowski zabrał ukochaną na WAKACJE! Wybrał zaskakujące miejsce… Zobacz zdjęcia!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to piękna para, która poznała się na planie “Rodzinki pl”. Odkąd w w ubiegłym roku za pomocą zdjęć na instagramie poinformowali, że są parą – ich “notowania” w mediach społecznościowych wzrosły. Ponoć traktują swój związek bardzo poważnie i planują razem zamieszkać. Teraz spędzają urocze chwile na “urlopie” zagranicą.

 

Wśród celebrytów modne są teraz wyjazdy tam, gdzie zimy nie ma. Adam z Wiktorią jednak nie smażą się na plaży, ale zwiedzają Czechy. Najwyraźniej próbują oszukać rzeczywistość, że jest tam ciepło – Zdrójkowski pozuje  w Pradze w samej koszulce to za nim ludzie są poubierani w zimowe kurtki. Zresztą nie trudno zgadnąć, że u naszych sąsiadów jest podobna aura do naszej.

 

Jednak zakochani i tak znaleźli pretekst, żeby się pokazać w strojach kąpielowych. Na InstaStories Wiktorii pojawił się filmik z basenu na którym się starała pokazać jak najwięcej swojego ciała. Pewnie “przypadkowo” w ten sposób nagrywała wideo.

 

Zakochani spędzają urocze chwile przede wszystkim w Paradzie, gdzie jest pięknie. Wygląda na to, że pojechali tylko we dwoje.  Może to taki romantyczny wypad na kilka dni?

 

Zobacz zdjęcia z wycieczki:

 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria

I kilka kadrów z nagrań:

 

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *