Najpopularniejsze zdjęcie 2017 roku DOSTAŁO PONAD 11 MILIONÓW LAJKÓW! Domyślasz się, która gwiazda je dodała? Oto pierwsza trójka!

Zbliża się koniec roku, a więc czas podsumowań i rankingów. Jednym z nich jest wyłonienie najpopularniejszego zdjęcia na Instagramie.

Ten portal nie tylko stał się miejscem, gdzie możemy przekoloryzować rzeczywistość i pokazywać ją wyłącznie ładną, ale też wyznacznikiem sławy.

To poprzez popularność na Instagramie są wyceniane gwiazdy, a modelki dostają zlecenia. My już znamy pierwszą trójkę najczęściej lajkowanych zdjęć na tym portalu.Domyślasz się które gwiazdy je zgarnęły?

 

Oto oni:

 

MIEJSCE III:

SELENA GOMEZ – 10 357 164 polubień. Zdjęcie z 14 września jest zrobione w szpitalu, po przeszczepie nerki. Gwiazda trzyma się za ręce ze swoim dawcą, który jest jej przyjaciółką. To niesamowite zdjęcie i nie dziwimy się, że dostało tyle “lajków”.

 

 

MIEJSCE II:

CRISTIANO RONALDO – 11 065 010 POLUBIEŃ. Można stwierdzić, ze gdyby to zdjęcie pojawiło się wcześniej na Instagramie to być może wygrałoby akurat w tym zestawieniu. To ujęcie opublikowano 12 listopada i przedstawia ono piłkarza z synem i ukochaną, którzy w ten sposób poinformowali swiat o narodzinach swojego pierwszego, wspólnego dziecka. Piękny moment, więc nic dziwnego, że zdjęcie obiegło cały świat!

 

 

MIEJSCE I:

BEYONCE – 11 196 072 POLUBIENIA! To zdjęcie stało się hitem! Najstarsze w porównaniu, bo opublikowane 1 lutego. To ujęcie pięknej Beyonce w ciąży! Nikt po tym zdjęciu nie miał wątpliwości, że piosenkarka jest naprawdę w ciąży. Zresztą w internecie przeróbek tego foto jest mnóstwo, co potwierdza tylko jego popularność.

źródło: Instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *