“OSTRA JAZDA” Marty Linkiewicz! Gwiazda Snapchata znana z relacjonowania seksu grupowego dała pokaz swoich umiejętności w …TESCO! Zobacz “przypałowe” wideo dziewczyny!

Marta Linkiewicz już zawsze będzie kojarzona z internetową sławą. Z tego, co widać najwyraźniej nie przeszkadza jej fakt, że jej nazwisko to synonim seksu grupowego relacjonowanego w mediach społecznościowych. Do dzisiaj udowadnia, że dla niej najważniejsze jest “życie na przypale”, czego dowodem jest wideo opublikowane na jej instagramie…

 

Marta wybrała się do swojego ulubionego supermarketu – Tesco, gdzie postanowiła pochwalić się swoimi umiejętnościami kierowania pojazdem “bezsilnikowym”. Wykorzystała do tego “paleciaka”, który służył jej za hulajnogę. Bawił się przy tym przednio, zresztą jej operator kamery również.

 

Jesteśmy ciekawi, czy panna Linkiewicz, kiedyś się zmieni. Czy przeglądając swój profil insatgramowy nie poczuje wstydu, ile na nim zdjęć alkoholu, jej tyłka i innych kompromitujących ujęć? A jeżeli zostanie “kobietą bez wstydu”?

 

Mamy nadzieję, że już nie przebije swojego największego osiągnięcia, którym zresztą zdobyła popularność. Chyba nie myślała, że jazda “paleciakiem” wyniesie ją znów na pierwsze strony wszystkich portali plotkarskich?

 

Zobaczcie szaloną Martę:

https://www.instagram.com/p/BdF3bXuFdh4/?taken-by=linkimaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *