Ważny Polityk PO z POGRYZIONĄ MĘSKOŚCIĄ w Pendolino!

Do prawdziwego dramatu miało dojść dziś w pociągu Pendolino relacji Warszawa – Gdańsk. Według relacji świadka w WC maszyny doszło do dantejskich scen. Najpierw widziano jak znany polityk PO udaje się na stronę w towarzystwie kobiety mówiącej z ukraińskim akcentem. Chwilę później rozległ się krzyk.

Jak relacjonuje pasażer przerażona kobieta w samej bieliźnie wybiegła z toalety i rzuciła się do ucieczki. Mężczyzna natomiast zwijał się z bólu a dookoła była krew. Okazało się, że kobieta w trakcie uprawiania miłości oralnej nagle zaczęła kąsać męskość polityka.

Pasażer twierdzi, że błyskawicznie wezwano pogotowie, które na najbliższej stacji zajęło się poszkodowanym. Mężczyzna w między czasie miał grozić, że znajdzie kobietę o imieniu Tamara i odda w ręce sprawiedliwości, choć może być to trudne, zwłaszcza dla niego ze względu na pozycję społeczną i intymność sprawy.

PKP nie komentuje całej sprawy. Milczy także jakiekolwiek środowisko polityczne, z uwagi na RODO sporo internautów rejestrujących zdarzenie nie opublikowało w mediach społecznościowych filmiku. Z uwagi na klauzulę o ochronie danych osobowych nie możemy ujawniać nazwiska polityka.

Kobieta po zatrzymniu pociągu błyskawicznie uciekła w niewiadomym kierunku. Pasażer twierdzi, że policja ma wyjaśnić czy doszlo do jakiekolwiek przestępstwa lub wykroczenia, polityk twierdzi, że nie była to prostytutka.

 

Jeden komentarz

  1. […] Do prawdziwego dramatu miało dojść dziś w pociągu Pendolino relacji Warszawa – Gdańsk. Według relacji świadka w WC maszyny doszło do dantejskich scen. Najpierw widziano jak znany polityk PO udaje się na stronę w towarzystwie kobiety mówiącej z ukraińskim akcentem. Chwilę później rozległ się krzyk. Kobieta nagle zaczęła agresywnie…czytaj dalej>> […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *