W wieku 10 lat wzięła udział w SESJI ZDJĘCIOWEJ dla magazynu “VOGUE”, która zaszokowała ŚWIAT! THYLANE BLONDEAU to dziś dojrzała, młoda KOBIETA! (foto)

Thylane Blondeau od dziecka wiedziała, czym będzie zajmować się w życiu. Już jako 4-letnia dziewczynka po raz pierwszy zadebiutowała na wybiegu dla modelek dzięki czemu zyskała rzesze fanów, którzy ją pokochali. Maleńka Francuzka została nazwana “najpiękniejszą dziewczynką na świecie”. Jednak to kilka lat później doszło do kontrowersyjnej sesji zdjęciowej z jej udziałem, która podzieliła świat mody.

 

Jako 10-latka trafiła na okładkę magazynu “Vogue”, a jej zdjęcia wywołały medialną burzę. Thylane  pozowała w pełnym makijażu i kreacji, która była bardziej odpowiednia dla dorosłej kobiety niż kilkuletniego dziecka. Wielu znanych w świecie  mody osobistości mocno skrytykowały ten pomysł przez co ze stanowiskiem musiała pożegnać się ówczesna redaktor naczelna pisma.

 

Dziś Thylane Blondeau to 16-letnia, dojrzała, młoda kobieta, która kontynuuje swoją przygodę ze światem mody. Francuzka mieszka ze swoimi rodzicami i prócz modelingu pilnie się uczy. Dziewczyna uczęszcza do szkoły sztuk dramatycznych. Dzięki temu zadebiutowała również na dużym ekranie. Widzowie mogli ją zobaczyć w filmie “Bella i Sebastian 2”. W kwietniu została ogłoszona nową twarzą marki “L’Oreal. Prowadzi również konto na Instagramie, na którym jest bardzo aktywna i publikuje nowe zdjęcia.

źródła:  kobieta.onet.pl, foto: youtube.com, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *