W przededniu drugiego rozwodu, Doda ujawnia, czy jest w nowym związku!

W przyszłym roku Doda skończy 38 lat i liczy na to, że niedługo się rozwiedzie. W końcu już w czerwcu 2021 r. złożyła pozew rozwodowy.

Wokalistka podzieliła się refleksami na temat swojej sytuacji i utrzymywaniu fikcji. Jak pisze Doda:

 

…niby czemu bardziej „komfortowy” ma być przyklejony sztuczny uśmiech i pozycja społeczna gwarantowana ramieniem ,które tak naprawdę nie daje żadnego oparcia? Koniec z tym😎jesteśmy zajebiste, wartościowe same w sobie ,warte każdych początków , wiek nie przekreśla szansy na lepsze jutro i nie zmusza do tkwienia w relacjach przez ktore jesteście nieszczęśliwe.

 

Jednak od około roku pojawiają się plotki, jakoby gwiazda była w związku z Maxem Hodges’em. Podsyca je zresztą sama, publikując zdjęcia z Maxem czy też czułe filmiki. Jednocześnie wciąż twierdziła, że to tylko przyjaciel

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Co teraz wyznała Doda? W jej dzisiejszym wpisie wiele razy mówi o tym, że jest sama czy też, że jest singielką:

 

Ciesze się ze odważyłam się być singielką przed czterdziestką wbrew ogólnej presji ,oczekiwaniom i wewnętrznemu dyskomfortowi. (…)

 

bycie samemu z wyboru jest sto razy lepsze niż bycie samotnym z konieczności.😤nie boje się być sama,lubię to.wewnętrzny spokój i szczęście jest więcej warte niż opinia innych.

– napisała.

 

Wygląda więc na to, że faktycznie Max Hodges nie jest jej partnerem, a przyjacielem.

 

>>>Doda zakpiła ze swoich nieudanych małżeństw. Zobacz CO zrobiła na Tik Tok’u!

 

https://www.instagram.com/p/CVzyKaPt8QM/