Siostra Anny PRZYBYLSKIEJ zdradziła co sądzi o nowym ZWIĄZKU BIENIUKA! “Zaakceptujemy każdą kobietę z którą (…).”

Śmierć Anny Przybylskiej była prawdziwym dramatem dla jej najbliższej rodziny i tak naprawdę do dziś ciężko się z nią pogodzić. Jej życiowy partner Jarosław Bieniuk długo nie potrafił sobie ułożyć życia prywatnego bez ukochanej Ani. Na szczęście gorszy okres ma już za sobą, ponieważ wiedział, że musi zrobić wszystko, aby zapewnić trójce dzieci godne życie. Samotny tata podołał zadaniu jakie spoczęło na jego barkach i wywiązuje się z niego rewelacyjnie.

 

 

 

Były piłkarz wspólnie z pociechami wystąpił ostatnio w reklamie sieci komórkowej Play. Spełnił tym samym marzenia córki Oliwii. Nastolatka chciałaby w przyszłości zostać aktorką więc było to dla niej ważne wydarzenie. Duży wpływ na tę decyzję miała również obecna partnerka Bieniuka, Martyna Gliwińska. Kobieta poza tym, że ma dobry wpływ na niego, to jest również akceptowana przez jego dzieci.

 

 

 

Swoją opinią na temat Gliwińskiej w rozmowie z “Super Expressem” podzieliła się również siostra Anny Przybylskiej, która zdradziła, że zaakceptuje każdą kobietę, z którą on i dzieci będą szczęśliwe.

 

 

” (…)To nie ma być dziewczyna dla mnie, czy dla mamy, ale kobieta, która bezwarunkowo pokocha Jarka i dzieci. To oni są najważniejsi – dzieci i Jarek, nie ja i moja mama. Jeżeli rzeczywiście będą szczęśliwi, my im tylko przytakniemy i będą mieli zawsze nasze błogosławieństwo.”

 

 

 

źródła: se.pl, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *