MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE… Przed Alicją i Marcinem Gortatem wyjątkowo SMUTNY CZAS… Czy to będzie początek kryzysu w ich związku?

Alicja Bachleda Curuś i Marcin Gortat to jeden z tych związków, który wszystkich zaskoczył. W sumie nie wiadomo dlaczego – ona jest piękną aktorką, on gwiazdą NBA, przecież to duet idealny. Przez dłuższy czas dochodziły tylko plotki zza oceanu o romansie, ale to ich wspólna obecność na spotkaniu z księciem Williamem i jego żoną upewniło niedowiarków, że tych dwoje coś łączy. Zbliża się Boże Narodzenie, niezwykle rodzinny czas, kiedy chce się mieć bliską osobę obok, ale niestety nie czeka to Alicję i Marcina.

 

 

Alicja chciałaby spędził święta w gronie rodzinnym, co może się udać tylko w Polsce. Niestety jej ukochany ma wtedy bardzo ważne mecze, które przeplatają się od Wigilii do Sylwestra, co uniemożliwia mu przylot do Polski. Z jednej strony aktorka nie wyobraża sobie spędzić święta bez najbliższej rodziny, a z drugiej bez ukochanego. Ponoć Marcin też nie chciałby takiej sytuacji, więc każda jej decyzja kogoś zawiedzie.

 

 

Ponoć koszykarz szykuje się do zakończenia swojej kariery, więc być może to ostatni taki dylemat przed którym jest Alicja. Nie mniej jednak w najbliższe Boże Narodzenie będzie jej kogoś brakować, czy to będzie Marcin czy rodzina?

źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *