Ewa Smolarczyk – kim jest? Wiek, kariera i życiorys

Kiedy myślimy o znanych osobach najczęściej mamy na myśli te, które same pięły się po drabinie kariery i zasłynęły swoim talentem lub kontrowersją. Czasem jednak zdarzają się osoby, które stały się popularne ze względu na związek, jaki stworzyły. Nie ma w tym nic złego, zwłaszcza gdy relacja ta okazuje się udana i pozytywnie wpływa na zdrowie i życie znanej osoby. Doskonałym przykładem jest Ewa Smolarczyk. Choć jej nazwisko pojawia się często na portalach plotkarskich tak naprawdę niewiele o niej wiemy. Sprawdźmy więc kim jest obecna żona Janusza Panasewicza.

Ewa Smolarczyk – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Ewa Smolarczyk mimo swojej popularności ze względu na związek ze znanym muzykiem pozostaje dość tajemniczą osobą, która niechętnie dzieli się informacjami na swój temat. Dlatego też w internecie nie znajdziemy informacji o jej dacie urodzenia, wieku czy życiorysie. Wiadomo jedynie, że rodzinnym miastem Ewy Smolarczyk jest Warszawa a obecnie mieszka w posiadłości w jednej z malowniczych podwarszawskich wsi. Nie udało nam się również dotrzeć do żadnych informacji dotyczących jej wykształcenia.

Ewa Smolarczyk – kariera

W kwestii kariery zawodowej Ewa Smolarczyk pozostaje równie tajemnicza. Nie wiemy czym zajmowała się na początku swojej drogi zawodowej, choć z jej profilu na Facebooku możemy wywnioskować, że była związana z branżą muzyczną oraz wydawnictwami fonograficznymi. Istnieją tam bowiem informacje, że pracowała dla QL Music a następnie dla Sony Music Polska. Współpracę z drugą firmą zakończyła w 2021 roku. Nie mamy jednak informacji jakie stanowisko zajmowała w tej wytwórni ani czym zajmuje się obecnie. Jak widać, w kwestii życiorysu Ewy Smolarczyk pojawia się wiele niewiadomych.

Ewa Smolarczyk – rodzina

Ponownie musimy rozczarować naszych czytelników. Nie udało nam się bowiem dotrzeć do żadnych informacji na temat rodziny Ewy Smolarczyk. Kobieta jest bardzo tajemnicza jeśli chodzi o swoje życie prywatne i nigdy nie podzieliła się informacją kim są oraz jak nazywają się jej rodzice. Nie mamy również informacji, czy kobieta posiada rodzeństwo. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jej prawo do prywatności.

Ewa Smolarczyk – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Związek Ewy Smolarczyk jest jedyną kwestią z jej życia, o której możemy znaleźć w sieci naprawdę sporo informacji. Wynika to z faktu, że kobieta już od wielu lat związana jest z Januszem Panasewiczem, członkiem zespołu Lady Pank. Para poznała się gdy Janusz Panasewicz był już po rozwodzie z pierwszą żoną i miał za sobą okres wielu imprez oraz sięgania po różnorodne używki. Po tym, jak para przetrwała pierwsze dwa lata związku, które dla Janusza Panasewicza były okresem, kiedy jego relacje najczęściej się rozpadały, zdecydowała się pobrać. Na profilu Ewy Smolarczyk znajdziemy zdjęcia z celebrowania 15 rocznicy ślubu, jak więc widać tworzą oni zgodny i udany związek mimo upływu lat.

Ewa Smolarczyk – dzieci

Wiele osób zastanawia się czy Ewa Smolarczyk i Janusz Panasewicz doczekali się potomstwa. Tym bardziej, że muzyk miał już jednego syna z pierwszego małżeństwa i niestety, ze względu na swój rockowy tryb życia oraz używki nie opiekował się nim za dobrze. Wszystko jednak wskazuje na to, że związek z Ewą smolarczyk całkowicie go odmienił. Para doczekała się dwójki dzieci – a dokładniej mówiąc bliźniąt. Bruno i Julek, bo takie imiona noszą synowie Ewy Smolarczyk urodzili się w 2007 roku co oznacza, że obecnie mają 16 lat. Jeden z nich, Bruno, zaangażowany jest w sport, a konkretniej w piłkę nożną. Jest nawet członkiem jednego z klubów piłkarskich. Jeśli zaś chodzi o Julka jego pasją są przedmioty ścisłe. On również pozostaje aktywny fizycznie – trenuje tenis oraz windsurfing.

Ewa Smolarczyk – Facebook i Instagram

Jeśli chodzi o obecność w sieci Ewa Smolarczyk zdecydowanie bardziej od zasięgów ceni sobie prywatność. Posiada co prawda profil na Instagramie jednak jest on niepubliczny. Co więcej, znajdziemy na nim tylko 9 postów i zaledwie 209 obserwujących. Nieco bardziej aktywna jest na Facebooku. Jednak tu również nie posiada własnej strony fanowskiej a jedynie prywatny profil. Jest on jednak otwarty dla odwiedzających, co pozwala nam zauważyć, że Ewa Smolarczyk pasjonuje się sportem, w szczególności zaś skokami narciarskimi. Bardzo często publikuje również zdjęcia z koncertów i innych wydarzeń rozrywkowych.

Ewa Smolarczyk – ciekawostki z życia

Z racji tego, że Ewa Smolarczyk rzadko kiedy wypowiada się publicznie oraz stara się chronić swoją prywatność jak najbardziej w sieci nie znajdziemy zbyt wiele ciekawostek dotyczących jej życia. Jedną z najbardziej ciekawych informacji zdradził o niej jej partner Janusz Panasewicz. Muzyk twierdzi, że nie tylko ona była w stanie wyrwać go ze szponów nałogu ale również całkowicie zmienić jego przyzwyczajenia. Przykładowo, Panasewicz, który nienawidził zakupów nie ma obecnie problemu z tym by spędzać długie godziny w galeriach handlowych. Jak widać, prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć naprawdę wiele i całkowicie odmienić mężczyznę.