Udany ZWIĄZEK! Zdradzamy sekrety SZCZĘŚLIWYCH par!

Znaleźć prawdziwą miłość to nie lada wyczyn. Początki są piękne, pełne ekscytacji, nowych doznań, ale…rutyna szybko wkracza w nasze życie. Szare dni potrafią zniszczyć każdy związek, chyba że…zrobimy wszystko, aby temu zapobiec! Kilka szczęśliwych par zdradziło nam swoje sekrety, co robią oni, żeby skala ich uczuć nie malała, a wręcz wciąż pięła się w górę!

 

Oto złote rady, jak być w udanym związku:

 

1.ZABIJCIE RUTYNĘ…WŁASNĄ RUTYNĄ

 

Wymyślcie wspólnie dni, w które oddajecie się jakiemuś zajęciu np. środa-dzień z horrorem, piątek-wypad na miasto. Wprowadzając, takie stałe dni w Wasze życie z czasem będziecie na nie czekać, będą one najważniejsze i będą Was do siebie zbliżać. Staną się priorytetowe, bo to będą WASZE DNI. Celebrujcie Wasze przywitania i pożegnania buziakami, przytulaniem – ten nawyk zostanie z Wami na zawsze.

 

2.PRZYTULAJCIE SIĘ PRZY KAŻDEJ OKAZJI i BEZ OKAZJI

 

Nie chodzi o to, żebyście ciągle chodzili zlepieni, tylko o to, żebyście mieli nawyk i potrzebę bycia ze sobą blisko. Nawet w codziennych sytuacjach, kiedy On myje naczynia, po prostu wtul się w jego plecy, żeby nie tylko wiedział, że jesteś z niego zadowolona (:P), ale że jest dla Ciebie wszystkim.

 

3.CHODŹCIE NA RANDKI

 

Jeżeli jesteście już w dłuższym związku, to na pewno przyłapaliście się na tym, ze randka dla Was to wyjście na miasto. Starajcie przynajmniej raz w miesiącu iść na prawdziwą, romantyczną kolację, zachowując przy tym wszystkie rytuały (Co ja na siebie włożę?! Muszę założyć krawat!).

 

4.BANALNE ROZMOWY

 

Prawda jest taka, że jeżeli budujecie więź między sobą, to musicie dużo ze sobą rozmawiać. Jeżeli potraficie mówić o tak zwanych “pierdołach”, to tym bardziej umiecie zwierzać się sobie z największych problemów. Wiele par latami “uczy się” ze sobą rozmawiać. Zaczyna się od zwykłych kilkuminutowych rozmów przez telefon, a później łapią się na tym, że naturalnie wykręcają numer, żeby powiedzieć choćby, że przebiegł im drogę czarny kot. A potem nie potrafią ze sobą nie rozmawiać.

 

5.NIE CHODŹCIE SPAĆ W NIEZGODZIE

 

Po największej burzy wychodzi słońce. Oboje dążcie do zgody, nie wstydźcie się wyciągać ręki i nigdy nie pozwólcie zasypiać w niezgodzie. Każdy dzień to skarb, więc nie zaczynajcie kolejnego z nieporozumieniem.

 

6.KRZYCZCIE NA SIEBIE…Z MIŁOŚCIĄ

 

Jednak kłótnia musi się w Waszym związku pojawiać, ale nie możecie jej nie kontrolować, nie możecie się ranić. Oczyśćcie atmosferę i …kochajcie się dalej.

 

7. ZASKAKUJCIE SIĘ

 

Nie chodzi o to, że wytatuujecie sobie na plecach swoje imiona, wystarczą drobne gesty – karteczka powieszona na lodówce, że tęsknicie za sobą, kupienie sobie ulubionych słodyczy, biletów do kina, bez konsultacji z drugą osobą. Efekt zaskoczenia zawsze utwierdza Nas, że w tym związku nie będziemy się nudzić.

 

8. BĄDŹCIE SOBĄ I KAŻDY Z OSOBNA ZNAJCIE SWOJĄ WARTOŚĆ

 

Nigdy nie myśl, ze to druga osoba sprawia, ze jesteś wyjątkowy/a. To Ty, jako Ty sprawiłeś/aś, że on/ona zwrócił/a na Ciebie uwagę. Kompromisy są ważne, ale nie myl ich z tym, że masz być taki/a, jak Ci się wydaje, że on/ona marzy. Jesteś wspaniały/a bo jesteś drugą osobą, inną i to jest interesujące. Charakter i pewność siebie to cechy, które zawsze imponują i sprawiają, ze czujemy się przy takich osobach bezpiecznie.

 

9.KŁAMCIE W DOBREJ SPRAWIE

 

Jeżeli zrobiła niesmaczną zupę – nie mów jej, że jest niedobra, bo zrobiła ją dla Ciebie. Jeżeli nie cierpisz jego kumpli – nie mów mu ciągle, ze są beznadziejni, nie musicie lubić tych samych osób, skoro się z nimi przyjaźni to coś ich łączy, niech ma też swój świat. Niech to będą kłamstwa, które nie wniosą dużych krzywd, ale po prostu unikną niepotrzebnych sprzeczek.

 

10.NIE ZAPOMINAJCIE MÓWIĆ SOBIE KOCHAM CIĘ, BO JEŚLI PRZESTANIECIE TO SOBIE MÓWIĆ, TO Z CZASEM NIE BĘDZIECIE MÓWIĆ SOBIE INNYCH WAŻNYCH RZECZY

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *