Robert Biedroń też uczy seksu! Zobacz jego nagranie o szczęśliwych lesbijkach… (video)

Akcja “Sexed.pl”, powstała z inicjatywy polskiej top modelki Anji Rubik, która zdecydowała edukować seksualnie nasze społeczeństwo. Zaangażowała do tego masę osób publicznych, aby przyciągnąć, jak najwięcej obserwatorów. Do grona gwiazd występującej w tej akcji jest Robert Biedroń – najpopularniejszy prezydent miasta w Polsce i najsłynniejszy polski gej.

 

Biedroń w swoim filmiku porusza temat właśnie homoseksualności, a raczej reakcji na nią jego bliskich. Przybliża swój przykład i to, kiedy jego mama dowiedziała się prawdy o jego orientacji seksualnej. Przeraziła się i myślała, że jej syn na pewno na coś wkrótce umrze. Później wyjechała zagranice i tam zobaczyła inną perspektywę jego “inności”.

 

To już czwarty odcinek z akcji “Sexed.pl”, powiedźcie sami, czy przynosi skutki, czy czujecie się bardziej dokształceni z tej dziedziny? Trzeba przyznać, ze przyjemnie się słuch i ogląda nasze rodzimy gwiazdy, a co do Biedronia wykazał się odwagą, że wziął udział w tej akcji. Doskonale rozumiemy przekaz Rubik, że seks nie jest tylko dla par heteroseksualnych. Zobaczcie wideo:

https://www.instagram.com/p/Ba52hQFHqev/?taken-by=wysokieobcasy.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *