Tomasz Kammel zadrwił z miłości Alka Barona. “Pojemne serce chłop ma”

Alek Baron i Sandra Kubicka to obecnie najgorętsza para polskiego show biznesu.

Modelka i muzyk swoją miłość ujawnili jesienią 2021 roku i do tej pory trwa sielanka. Obecnie Sandra Kubicka i Alek Baron bawią na Malediwach, gdzie “Sandy” świętuje swoje 27 urodziny.

 

https://www.instagram.com/alekbaron/?hl=pl

 

Zarówno Sandra jak i Alek nie szczędzą sobie czułości i pokazują ją także w sieci – w gorących wpisach oraz relacjach na instastory. Z okazji urodzin “Sandy”, Baron napisał:

 

Życzę Ci codziennie tyle miłości, szczęścia i spełnienia ile widać w Twoich oczach na tych zdjęciach. To moje ulubione wspólne fotki spośród tych, którymi mogę się podzielić ze światem 😉

 

Czuję się wielkim szczęściarzem, że wpuściłaś mnie do swojego serca i zechciałaś zamieszkać w moim 💞

 

Uwielbiam celebrować z Tobą życie! Śmiać się, smakować, podróżować, budzić się z naszymi pieseczkami, czuć się prawdziwym sobą, kochać i być kochanym ✨

 

I właśnie temat związku tej pary był jednym z tematów dzisiejszego Pytania na Śniadanie. Widzowie mieli okazję zobaczyć nagranie pt. “Rajskie wakacje najsłodsze pary polskiego show biznesu”, w którym przedstawiono relację z wyjazdu Sandry i Alka na Malediwy.

 

https://www.instagram.com/alekbaron/?hl=pl; https://www.facebook.com/pytanienasniadanie

 

W rozmowie, jaka nastąpiła po emisji tego materiału, Tomasz Kammel pozwolił sobie na uszczypliwą refleksję na temat Alka Barona:

 

Tyle lat się znamy i ja uważam, że Baron jest permanentnie zakochany. Tylko czasem obsada się zmienia po drugiej stronie, ale to jest ok. Pojemne serce chłop ma. Szczęścia życzę. Może on po prostu szuka i jest perfekcjonistą

– ironizował dziennikarz.

 

Swoją wypowiedzią oczywiście nawiązał do tego, że Alek był już w związku z Katarzyną Grabowską, Czariną Russell, Aleksandrą Szwed, Julią Wieniawą i Blanką Lipińską.

 

https://www.instagram.com/p/CZChvzEvxzS/

 

https://www.instagram.com/p/CZAVPmxhRa2/

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.