Ta POLICJANTKA nakarmiła PIERSIĄ obce, niedożywione NIEMOWLĘ! Po tym co ZROBIŁA pokochały ją MILIONY ludzi na ŚWIECIE! (wideo)

Celeste Ayala jest dziś na ustach całego świata. Argentyńska policjantka pełniąca służbę w szpitalu im. Marii Ludwiki w Buenos Aires nie pozostała obojętna na los płaczącego, niedożywionego dziecka. Kobieta widząc, że nikt nie miał czasu się nim zająć wyjęła je z łóżeczka i nakarmiła piersią. Zdjęcie z całej sytuacji wykonał kolega, z którym pełniła służbę. Gest został doceniony nie tylko przez jej podwładnych, zachwycił również ludzi na całym świecie.

 

 

 

Argentyńska policjantka udzieliła już wielu wywiadów, a jej zdjęcie stało się jednym z najczęściej pokazywanych fotografii w serwisach informacyjnych. Policjantka przyznała, że zadziałał instynkt macierzyński i gdyby taka sytuacja wydarzyła się ponownie, nie zawahałaby się i zrobiłaby to samo. Zanim nakarmiła malucha zapytała personel, czy może to zrobić. Jej prośba spotkała się z pełną akceptacją.

 

 

 

Fotografię, która rozsławiła Celeste wykonał jej kolega z pracy Marcos Heredia. Zdjęcie spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony Internautów i zostało udostępnione na wielu portalach społecznościowych. Gratulacje pod adresem argentyńskiej policjantki płyną z zewsząd, a ludzie są pełni podziwu, że zdecydowała się nakarmić obce dziecko. Skromna kobieta przyznaje tylko, że spełniła swój obowiązek i zaapelowała do innych, by byli bardziej wrażliwi na problemy małych dzieci.

 

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *