Wielki POWRÓT AKTORKI do “M JAK MIŁOŚĆ”! Do serialu wraca GŁÓWNA POSTAĆ!

Co jakiś czas producenci informują widzów o pożegnaniu z kolejnymi postaciami z “M jak miłość”. Zazwyczaj aktorzy rezygnują z pracy na planie, ale odgrywane przez nich postacie albo wyjeżdżają, albo umierają. W przypadki jednej z córek Mostowiaków wykorzystano ten pierwszy sposób, dlatego fani mieli nadzieję, że Małgosia jeszcze ze Stanów Zjednoczonych wróci!

 

Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie! Marta (Dominika Ostałowska) odwiedzi Małgosię i dowie się o jej ciężkim stanie, nie będzie mogła tak tego zostawić. Małgosia (Joanna Koroniewska) ma się jeszcze pojawić, nie wiadomo, czy tylko po to by umrzeć, czy wróci na stałe do serialu. Raczej widzowie oczekują drugiego rozwiązania. Koroniewska nie ma za dużo zleceń zawodowych, więc serial nawet by jej się przydał.

 

Pierwszą obsadę kochają widzowie, i chociaż scenarzyści wciąż to wprowadzają nowe postacie, to właśnie losy Mostowiaków są im najbliższe. Małgosia też była właśnie taką postacią, oby nie pojawiła się tylko po to, żeby umrzeć… Aktorka jest bardzo lubiana przez fanów “M jak miłość”, mimo że już od dłuższego czasu nie ma jej w serialu. Często pytają ją na mediach społecznościowych, kiedy jeszcze ją zobaczą w TV, widać że bardzo tęsknią.

 

źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *