ROBOTNICY z sąsiedniej budowy przyłapali ich na MIŁOSNYCH IGRASZKACH! Reakcja NIEŚWIADOMEJ PARY kochanków wywołała salwy ŚMIECHU! (wideo)

Niczego nieświadoma para oddawała się miłosnym uciechom w swoim mieszkaniu. Wszystko działo się w biały dzień przy odsłoniętych roletach w centrum Sydney w Australii. Przeszklona sypialnia ukazała przed pracującymi na sąsiedniej budowie robotnikami dosłownie wszystko, panowie obserwując kochanków mieli niezły ubaw. Kiedy para zorientowała się, że jest nagrywana w popłochu zaczęła zasłaniać okna.

 

 

Wideo z intymnej sytuacji pojawiło się na Twitterze i szybko stało się hitem Internetu. Widzimy na nim kobietę i mężczyznę, którzy znaleźli się w bardzo intymnej sytuacji i grupę obserwujących ich robotników, którzy pracują na sąsiedniej budowie wieżowca. Panowie nieźle się przy tym bawią i na gorąco komentują to co dzieję się na ich oczach zwracając uwagę na “technikę” mężczyzny.

 

 

Kiedy para zajęta miłosnymi igraszkami dostrzegła “obserwatorów” w popłochu i przy salwach śmiechu robotników zasłoniła rolety. Całą sytuacją wyraźnie zaskoczona była kobieta, która siedząc na łóżku ukryła twarz w dłoniach. Film urywa się w momencie kiedy kochankowie znikają z pola widzenia dowcipnisiów.

https://www.youtube.com/watch?v=IdPkyE6Neo0

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *