Szymon Hołownia z malutką córeczką. "Cudowny widok"

45- letni Szymon Hołownia to dziennikarz, prezenter i polityk. W 2019 roku porzucił pracę w telewizji, by rozpocząć karierę polityczną.

Ostatnio jednak została ona przyćmiona przez radosne wydarzenie. Szymon Hołownia i jego żona Urszula Brzezińska-Hołownia po raz drugi zostali rodzicami. 13 stycznia 2022 roku na świat przyszła Elżbieta Wanda [zobacz tutaj].

 

https://www.instagram.com/szymon.holownia/

 

Polityk w swoim domu stara się odciążyć żonę od obowiązków i kilka dni temu napisał czym on się zajmuje:

 

Nadal do mnie należy ogarnianie domu w znacznej części wymiarów (wyraźna preferencja: pranie, czynność znienawidzona: mycie podłóg), ogarnianie naszych psów, część zakupów, takie tam. Teraz dodatkowo dochodzi już codzienne kładzenie Marii spać, wraz z czytaniem, zawsze dwóch książeczek. No i dział techniczny obsługi noworodka. Po tych paru dniach jestem naprawdę szczerze zachwycony tym, jaki postęp dokonał się przez tych parę ostatnich lat w dziedzinie laktatorów, wyparzaczy do butelek, podgrzewaczy do tychże, czy koszy do pieluch. Jestem bliski wysłania kwiatów zwłaszcza temu, kto wymyślił te wyparzacze, i już nie trzeba latać z czajnikiem i parzyć palców wyciągając butelki z miski sto osiem razy na dobę… Dzięki treningowi z Manią karmienie, przewijanie, czy usypianie (z Marią poznałem na wylot i do głębi prawdziwość jakże trafnego powiedzenia: „nie sztuka uśpić, sztuka odłożyć”) - to już teraz sama przyjemność bycia z dzieckiem, kontaktu, bliskości...

 

Dziś z kolei Szymon Hołownia pokazał zdjęcie, które wyraźnie nawiązuje do usypiania, a także niewyspania. Chodzi oczywiście o liczne pobudki, jakie w nocy zapewnia małe dziecko.

 

Na fotografii widzimy śpiącego polityka ze śpiącą córeczką. Internauci byli zachwyceni tym, jak Hołownia sprawdza się jako ojciec:

 

Tatusiowie brać przykład. Cudowny widok 💞

 

Młodzi, piękni, niewyspani. U nas dziś pobudki o 23,1,3 i 5, łączę się w bólu 😅 ściskamy ❤️

 

Punkt za zaangażowanie taty w opiekę nad malenstwem. Życzę na przyszłość mega zaangozawania i współdzielenie obowiązków 🌼

 

Znam ten stan 😂.... Nie śpię już prawie 1,5 roku.

- komentowali.

 

Takie pomaganie poprzez spanie to i nam się podoba 🙂

 

https://www.instagram.com/szymon.holownia/

 

https://www.instagram.com/p/CaMWHSDK-wq/