28 listopada 2023

Sylwia Nowak PRZEŻYWA TRAGEDIĘ… TO co zrobiła jej ZNANA GWIAZDA doprowadziło ją do furii! Pamiętacie tę celebrytkę z “Miłości na bogato”?

Sylwia Nowak dała się poznać większej publiczności występowaniem w “hitowym” serialu “Miłość na bogato”. Odeszła po pierwszym sezonie, bo stwierdziła, że ma więcej do pokazania niż brak talentu aktorskiego. Dzisiaj Sylwia próbuje sił przede wszystkim na Instagramie, gdzie promuje się na trenerkę, piosenkarkę, modelkę i influencerkę.

Jak na “prawdziwą gwiazdę” przystało nie ma za grosz dystansu.

Ostatnio na Insta Story można było pooglądać wściekłą Nowak, która wygrażała innej znanej gieździe! Co ją zabolało?

 

Nowak powinna się cieszyć, bo jej “stylizacji” przyjrzała się sama Joanna Horodyńska! To już awans w hierarchii polskiego show biznesu. W swojej rubryce w “Party” Horodyńska oceniła strój celebrytki. Dosyć ostro wyśmiała styl Nowakowej. Nie tylko wyśmiała buty skracające jej nogi, za krótką kurtkę i złe długości jej poszczególnych elementów garderoby, ale przyczepiła się urody dziewczyny i porównała ją do… “urody kosmetyczki”.

 

Przez kilka dobrych nagrań Sylwia bulwersowała się, że kim jest “ta Horodyńska”, nie mogła znieść porównania do kosmetyczek. Za chwilę stwierdziła, że jak Joanna może obrażać panie z tej grupy zawodowej, że poniża innych ludzi. Nowak krzyczała i wygrażała się odważnie do przedniej kamerki swojego telefonu, aby później wyżebrać pochlebstwa od swoich obserwatorów, zadając im pytanie, czym im się ta stylizacja podoba.

Chodzi o ten strój:

 

 

Jest tak źle, jak Horodyńska twierdzi? Przecież to nie istotne, wiadomo, że ona musi co jakiś czas kogoś skrytykować. Wybacz Sylwio, ale jesteś jeszcze za nisko w rankingu gwiazd, żeby się tobą zachwycała.

 

 

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *