W środku dnia, na chodniku GWAŁCONO KOBIETĘ, mijało ją mnóstwo ludzi – ICH REAKCJA PRZERAŻA!

43 letnia ofiara została napadnięta, kiedy siedziała na chodniku opierając się pod drzewem w New Delhi w stolicy Indii . Kobieta przeżywała właśnie dramatyczne chwile w swoim życiu – po kłótni z rodziną została bez dachu nad głową i środków do życia. Głodna i osłabiona po prostu usiadła w centrum miasta, aby odpocząć.

 

Nagle została napadnięta przez 23 letniego mężczyznę, który słynął z okradania ciężarówek. Rzucił się na nią i brutalnie zgwałcił. Kobieta krzyczała na tyle ile miała sił, próbowała się bronić licząc na reakcję osób, których wokół było pełno. Udawali, że jej nie słyszą i nie widzą. Ci, których zainteresowało zamieszanie przystanęli, aby nagrać je telefonem. Nikt nie wezwał nawet policji. Ta pojawiła się za późno i nie kryła oburzenia znieczulicą gapiów.

 

Nie potrafimy sobie wyobrazić, jak można żerować na tragedii ofiary i nagrywać jej mękę, upokorzenie… Jakim trzeba być człowiekiem?

 

Miasto w którym doszło do tragedii jest uznawane za najgorszym na świecie pod względem przestępstw na tle seksualnym. Ale tej kobiecie było można pomóc…napastnik był jeden, a obrońców mógł być cały tłum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *