Sezon na “Kevin sam w domu” trwa, a pamiętacie Fullera?! Nie zgadniecie kim on jest i jak teraz wygląda! Był nominowany do ZŁOTEGO GLOBU! ZOBACZ ZDJĘCIA!

“Kevin sam w domu” to już nie jest świąteczny film – to tradycja, obyczaj bez którego święta Bożego Narodzenia są jak bez choinki lub szopki. Od ponad 27 lat ten “film” jest naszym gościem świątecznym i trzeba przyznać, że chyba każdy z nas zna niemal wszystkie grające w nim postacie.

Kevin to nie jedyny chłopiec, który nadał temu hitowi charakteru, a pamiętacie Fullera? Kuzyna, który moczył się w nocy, jeżeli za dużo wypił przed snem? Nie zgadniecie kim on jest prywatnie!

 

Fuller czyli Kieran Culkin prywatnie jest rodzonym bratem Macaulaya Culkina, czyli Kevina! Ciekawostką jest, że rodzeństwo liczyło siedmiorga dzieci i każde z nich próbowało swoich sił w aktorstwie.

Kieran nie jest być może tak sławny jak jego brat, ale również jest aktorem i pojawia się w poważniejszych filmach. Podobnie jak brat z ślicznego chłopca wyrósł na przeciętnej urody mężczyznę. Oczywiście zmienił się nie do poznania. Można było go zobaczyć w hicie dla nastolatek “Cała ona”. Był nawet nominowany do Złotego Globu za rolę w “Ucieczka od życia”.

 

Tak dzisiaj wygląda brat Kevina:

 

źródło: YouTube.com, Wikipedia.pl, Instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *