Pamiętacie MICHALINĘ z “Top model” która kiedyś była Michałem? Po programie się nie nudziła – występ w “The Voice”, oskarżenie o wyłudzenie ponad 6 mln złotych i zupełnie nowy wygląd! Zobacz zdjęcia i wideo!

Michalina Manios kiedy pojawiła się na castingu nie zwróciła na siebie uwagi do momentu aż zdradziła prawdę o sobie. Dorastała jako Michał, bo urodziła się jako hermafrodyta, co oznacza, że jej organizm produkował zarówno męskie jak i zeńskie hormony. Rodzice mogli “wybrać”, jakiej płci jest ich dziecko i… wybrali źle. Michalina przeszła operację zmiany płci w wieku 18 lat i w końcu była szczęśliwa w swoim ciele. Prawdopodobnie ze względu na swoją “wyjątkowość” doszła do samego finału programu “Top model”. A co później się działo w jej życiu przez sześć lat? Oj nie mało!

 

Po programie nie zrobiła spektakularnej kariery, sporadycznie brała udziałw  sesjach zdjeciowych. “Szał” na jej osobę minął wraz z zakończeniem programu. Przypomniała o sobie szerszej publiczności występując w przesłuchaniach do “The Voice of Poland”:

Głośno zrobiło się o niej w 2016 roku w związku z oskarżeniem  jej rodziny i jej samej o wyłudzenia finansowe na ponad 6,5 mln złotych. Wiązało się to z inwestycjami kierowanych do Szwecji, która założyła działalność bazując też na popularności Michaliny. Nie do końca wiadomo jak ta sprawa się rozwiązała, ale Michalina jest na wolności, więc raczej nie jest winna, co zresztą nie raz oświadczyła.

 

Dzisiaj Michalina próbuje jeszcze swoich sił w modelingu, od czasu do czasu pojawiają się jej zdjęcia ze ścianek, z nowymi ukochanymi, oraz zmianami w wyglądzie. Teraz dziewczyna wróciła do zbliżonego do naturalnego koloru włosów. Zresztą jest wierna od 3 lat temu samemu fryzjerowi i to właśnie on od czasu do czasu przypomina nam o kontrowersyjnej Michalinie.

 

Tak dzisiaj wygląda Michalina Manios:

W programie skrzywdzili ją tak:

źródło: instragram.com, youtube.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *