Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

Pączek u Magdy Gessler kosztuje 18 złotych! Jak smakuje?

Wielkimi krokami zbliża się Tłusty Czwartek, który w tym roku przypada na 16utego. Tym samym myślimy o tym, gdzie kupić najlepsze pączki.

W lokalu firmowanym przez Magdę Gesser i Larę Gessler o nazwie Słodki Słony, za jednego pączka trzeba zapłacić aż 18 złotych. Z kolei w innych cukierniach cena za to ciastko wynosi kilka złotych, najczęściej w przedziale 4-7 zł. W dyskontach pączki kupić można nawet po złotówce, zatem różnica w cenie jest kolosalna. 

Czy warto wydać 18 zł. na jednego pączka?

 

https://www.facebook.com/slodkislonyfamilia?locale=pl_PL

 

Dziennikarka serwisu Plejada* przeprowadziła test pączków. Porównania dokonała pomiędzy produktami z pracowni cukierniczej „Zagoździński”, gdzie cena wynosi 4,5 zł. a tymi z lokalu Słodki Słony.

 

U Magdy Gessler degustowała aż trzy rodzaje – z różą, ajerkoniakiem, śliwka i czekolada. 

 

Pączek od Magdy Gessler zdecydowanie wygrał jakością wypełnienia. Róża była bardzo dobrze wyczuwalna, było jej dużo i nie była zbyt słodka.

 

Jeśli chodzi o ciastko z ajerkoniakiem:

 

…po brzegi wypełniony był nadzieniem — świetnym kremem z alkoholem, bez dodatku margaryny. Cukier puder obsypany był jadalnym „złotem”. Ciasto było wyrośnięte i puszyste, a skórka chrupiąca.

 

Jednak to trzeci wariant zachwycił dziennikarkę:

 

To był najcięższy i najlepszy pączek, jaki kiedykolwiek próbowałam. (…) To czekolada ze śliwką (suszoną! Bo natrafiłam na kawałki owoców). Ciasto bez zmian — puszyste a na górze chrupiące. Bez dwóch zdań był to najlepszy pączek z całego testu, ale także w moim życiu.

 

W podsumowaniu napisała, że pączki z pracowni cukierniczej „Zagoździński” są również bardzo smaczne i dobre na co dzień. Jednak pączki od Magdy Gessler to prawdziwe, świąteczne dogadzanie sobie. Wygląda więc na to, że warto wydać 18 zł. na pączka.

 

https://www.facebook.com/slodkislonyfamilia/posts/pfbid0nfmFX7a1uJTRPZsGvStVg1BeJhLuBwLr1eu7ixW3P6tf34uYCVeWnyKtq3UGBsc8l?locale=pl_PL

 

*źródło/cyt: plejada.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.