ROZENEK zrobi biznes na “perfekcyjnych pośladkach”?! To WIDEO udowadnia, że to może się udać! PERFEKCYJNA w każdym calu! ZOBACZ FILM!

Małgorzata zaczęła swoją medialną karierę od programu “Perfekcyjna Pani Domu”, później oceniała nie tylko czystość mieszkań, ale i hoteli. W końcu przerzuciła się na ludzi i w “Project Lady” dbała o perfekcyjne zachowanie zbuntowanych dziewcząt. Rozenek wszędzie stara się być “perfekcyjna” i prywatnie taka też jest – wystarczy tylko spojrzeć na jej zdjęcia na Instagramie. Czyżby coraz częstsze zdjęcia z siłowni sugerowały kolejne przedsięwzięcie?

 

 

Małgosia od dłuższego czasu chwali się treningami i kusymi zdjęciami z siłowni, czym prowokuje hejterów do komentarzy. Teraz przebywa z mężem i dziećmi na wakacjach na których nie zapomniała o treningach. W swojej relacji na InstaStories przyznała się, że nie chciało się jej trenować z rana, ale za to zrekompensowała się i opublikowała filmik z treningu jako inspiracja.

 

 

Czyżby Rozenek przyzwyczaja nas do tego widoku i wkrótce i ona zacznie trenować Polki? A może będzie przy boku Ewy Chodakowskiej, której jest wierna jeżeli chodzi o ćwiczenia i dietę. Raczej to drugie bo oznaczyła Ewę pod swoim treningiem.

 

 

Zobacz film: “Jak zrobić perfekcyjne pośladki”:

 

https://www.instagram.com/p/Bez6A1DlYks/?taken-by=m_rozenek

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *