Rossmann rusza z kolejną mega promocją! 2+2 To dobra okazja dla tych, którzy szukają prezentów na Gwiazdkę!

Drogerie Rossmann co rusz zaskakują swoich klientów, po super promocji związanej z Black Friday, teraz w korzystnych cenach będziemy mogli kupić produkty do pielęgnacji dzieci i niemowląt. Oferta 2+2 będzie obowiązywać od dzisiaj do 17 grudnia. Do dwóch produktów kosmetycznych, kolejne dwa będziemy mogli dostać gratis. Aby skorzystać z oferty należy posiadać kartę “Rosnę” lub mobilną aplikację drogerii. Natomiast ci, którzy nie mają ani karty ani aplikacji będą mogli otrzymać tylko jeden, tańszy produkt za darmo.

 

 

Rodzice mają sporo czasu do zastanowienia ponieważ oferta obowiązuje do niedzieli 17 grudnia lub wyczerpania zapasów. Warto wiedzieć, że z promocji można skorzystać tylko raz! Wielka akcja Rossmanna dla maluszków może zainteresować alergików, ponieważ  w wielu produktach dla najmłodszych występują składniki idealne dla wrażliwej skóry. Będzie można także nabyć produkty o wielofunkcyjnym zastosowaniu, chusteczki nawilżające świetnie sprawdzą się na zabrudzenia foteli czy deski rozdzielczej w aucie.

 

 

Rossmann liczy na spore zainteresowanie ze strony klientów, ponieważ produkty dla dzieci cieszą się sporą popularnością i klienci chętnie z nich korzystają. To również idealna okazja aby pomyśleć o gwiazdkowych prezentach, ponieważ Święta tuż tuż.

 

kp

źródła: fakt.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *