Rodzice nie chcą, by uczyła ich DZIECI! Wszystko przez nietypowe HOBBY któremu się oddaje! (foto)

Rodzice nie chcą, by uczyła ich DZIECI! Wszystko przez nietypowe HOBBY któremu się oddaje! (foto)

Nauczycielka angielskiego z Czelabińska w Rosji wywołała niemałe poruszenie wśród rodziców swoich uczniów. Powodem do zmartwień okazało się dla nich dość specyficzne hobby, na które poświęca swój wolny czas. Okazuje się, że ma bardzo szeroki wachlarz zainteresowań, a jej największą pasją są ćwiczenia na siłowni, kulturystyka i striptiz, prowadzi specjalne zajęcia dla pań. Jakby tego było mało Rosjanka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Publikuje wiele pikantnych zdjęć i jak sama twierdzi, nie widzi w tym nic złego.

 

fot.instagram.com

 

 

Zupełnie inaczej do sprawy podchodzą rodzice. Wielu z nich nie kryje swojej frustracji i niezadowolenia, że pani Zalina Giedugowa uczy ich dzieci. Swoje obawy uzasadniają faktem iż kobieta zachowuje się nieodpowiedzialnie i ma negatywny wpływ zarówno na chłopców, jak i dziewczynki. Nauczyciela prowadzi specjalne zajęcia po godzinach, gdzie uczy tańca chętnych uczniów. Rodzice zarzucają jej, że to nie jest zwykły taniec!

 

fot.instagram.com

 

To niejedyne kontrowersyjne inicjatywy pięknej Rosjanki. Zorganizowała dla uczniów sesję fotograficzną pod wymownym tytułem „Seks, narkotyki i rock”an”roll”, podczas, której skąpo ubrane dziewczynki lizały lizaki. Kobieta nie ma sobie nic do zarzucenia i twierdzi, że rodzice akceptowali wszystkie jej projekty. Giedugowa swoje hobby i zdjęcia traktuje jako misję promowania zdrowego stylu życia i nie widzi w nich podtekstu seksualnego. Zainteresowania pani Zaliny są znane dyrekcji szkoły, w której uczy i póki co nikt nie zamierza wyciąga wobec niej jakichkolwiek konsekwencji.

 

fot.instagram.com

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto instagram.com