Młode zakochane gwiazdy “RODZINKI.PL” już chcą to zrobić! Co na to ich rodzice? Zdrójkowski ma tylko 17 lat…

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przyznali się publicznie do swojej miłości publikując w wakacje wspólne zdjęcie. Zapewne wierni obserwatorzy domyślali się, że na planie serialu “Rodzinki.pl” rodzi się uczucie. Zarówno Wiktoria, jak i Adam często bywali bohaterami na swoich Instastory. Najwyraźniej namiętny związek młodych gwiazd wchodzi w następną fazę, bo zakochani zdecydowali się na poważny krok!

 

Przypominamy, że Adam ma tylko 17 lat, a Wiktoria jest rok starsza od ukochanego. Otóż niezależni finansowo nastolatkowie postanowili razem zamieszkać. Najwyraźniej czują się na tyle dojrzali skoro sami na to zarabiają, że nie pytają o zdanie swoich rodziców.

Na samym pomyśle się nie skończyło – ponoć już oglądają mieszkania, które mogliby wspólnie wynająć. Takie rozwiązanie wydaje im się niezwykle praktyczne, przecież i tak spędzają wspólnie mnóstwo czasu w pracy, dlaczego by nie być razem w domu?

 

W najbliższym czasie okaże się, czy ten plan się ziści. Wydaje nam się to wyjątkowo dziecinny pomysł, ale możemy się mylić.

Jak myślicie, to odpowiedni czas na wspólne gniazdko?

źródło: pudelek.pl, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *