KWOTA jaką zarobi LEWANDOWSKI na TEJ reklamie POWALA! Annę zatrudniła ta sama FIRMA, ale jest o WIELE TAŃSZA od męża!

Robert Lewandowski oprócz tego,Że jest najlepszym polskim piłkarzem, najbogatszym sportowcem to i najatrakcyjniejszą gwiazda pod względem reklamowym. Chociaż wiele osób ma dość, że Lewy reklamuje szampony, telefony, maszynki do golenia to on korzysta ze sławy i zarabia na kontraktach krocie! Właśnie zrezygnował ze współpracy z Coca-Colą na rzecz reklamowania innych napojów i zarobi na tym grube pieniądze!

 

Robert podpisał kontrakt z firmą produkującą napoje izotoniczne “Oshee”. Według “Super Expressu” to jeden z najwyższych kontraktów reklamowych, jakie podpisał. Za reklamowanie tych napojów zarobi rocznie około 3 milionów złotych!

 

Okazuje się, że z tą samą firmą podjęła współpracę również żona Roberta. Anna reklamuje wodę mineralną, czym już pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych. Niby nazwisko to samo, ale Anna jest dużo niżej ceniona niż jej mąż według fachowców od reklamy. Jej gaża wynosi o wiele, wiele mniej niż ukochanego. Anna rocznie zgarnie może około pół miliona złotych za reklamę wody w tej samej firmie.

 

Nie ma co ukrywać, że na nazwisko Robert zapracował, a Anna je tylko przyjęła. Mimo swojej aktywności w świecie fit nadal nie jest tak cenną gwiazdą jak mąż i raczej nigdy nie będzie. Ważne, że również zarabia, a nie tylko leży i pachnie.

Tak naprawdę pół miliona to kwota o której większość polskich gwiazd może tylko pomarzyć!

 

źródło: “Super Express”, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *