Przez kilka miesięcy więzili i głodzili własne DZIECI! Robili to z chorego POWODU!

Both Johnson i Brandi Weyant z Halifax w USA to prawdziwi zwyrodnialcy. Para doczekała się trójki zdrowych dzieci, jednak zamiast się nimi opiekować, tak jak na prawdziwych rodziców przystało, zgotowali im prawdziwe piekło! Niewyobrażalny koszmar dwóch dziewczynek i chłopca został przerwany w grudniu 2018 roku, kiedy zaniepokojeni długą nieobecnością dzieci na świeżym powietrzu sąsiedzi wezwali policję.

 

 

To co na miejscu zastali funkcjonariusze jest trudne do opisania. Z ich relacji wynika, że trójka maluchów, z których najstarsze miało 6, a najmłodsze 4 lata znalazła się na skraju życia i śmierci. Dzieci były zaniedbane i skrajnie wychudzone. Rodzice więzili jej w zimnym pokoju z zasłoniętymi roletami. Z zeznań jakie złożyli wynika, że miała to być kara, ponieważ maleństwa próbowały ukraść jedzenie!

 

 

 

Wygłodzone dzieci zostały zamknięte na klucz bez jedzenia i picia. Zdesperowana trójka rozpaczliwie walczyła o wolność. Kiedy policjanci zbadali pomieszczenie zauważyli ślady zębów i zadrapań po paznokciach na drzwiach i roletach. Dzieci były brudne w odchodach i zachowywały się bardzo nieufnie w stosunku do innych ludzi. Cała trójka trafiła do placówki wychowawczej, gdzie na nowo uczy się życia. Wyrok w sprawie bestii z Pensylwanii zapadnie w maju tego roku. Para może spędzić za kratami nawet 10 lat.

 

 

 

 

źrodła: thesun.co.uk, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *