Pielęgniarki potraktowały chorego PACJENTA, jak najgorszego ŚMIECIA. Zrzuciły go z wózka, ponieważ nie CHCIAŁY się nim już ZAJMOWAĆ! (wideo)

Do tej bulwersującej sytuacji doszło w Soczi, na południu Rosji. Dwie pielęgniarki, które wywiozły na wózku nie będącego w stanie poruszać się na własnych nogach pacjenta porzuciły go pod garażami… Kobiety stwierdziły, że mężczyzna stwarzał same problemy i nie chciały się nim dalej zajmować. Na ich nieszczęście całą sytuację nagrały kamery zamontowane na pobliskim budynku.

 

Pacjent został wywieziony z Izby przyjęć i zrzucony na beton przy pobliskich garażach. Sprawą zajęła się lokalna policja, a odpowiedzialna za miejscową służbę zdrowia, Marina Vartazaryan potępiła zachowanie kobiet. Pielęgniarki pracowały w lokalnym szpitalu numer 4. Według przeprowadzonych kontroli, które miały wykryć ewentualne nieprawidłowości wynika, że obie zrobiły to na życzenie pacjenta, który według nich nie chciał żadnej pomocy. Mężczyzna miał mówić, że na dworze czeka na niego kolega, którego w rzeczywistości nie było.

 

Tłumaczenia kobiet nie przekonały śledczych i dyrektora szpitala. Kobiety przyznały później, że wyrzuciły go na zewnątrz, ponieważ sprawiał ogromne problemy i miały go już “serdecznie dość”. Za swój czyn obie panie zostały dyscyplinarnie wydalone z placówki i straciły prawo do wykonywania zawodu. Mężczyzna, który został potraktowany, jak najgorszy odpad ostatecznie ponownie trafił do tej samej placówki, gdzie udzielono mu dalszej pomocy medycznej.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=z3tAbECqZRk

źródła: 02.pl, youtube.com foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *