Przez 20 lat nie OBCINAŁ swoich WŁOSÓW i nie GOLIŁ BRODY. Za namową ŻONY przeszedł totalną metamorfozę i wrócił do FRYZURY z młodości! (foto)

Jeff przez wiele długich lat wyglądał tak samo. Mężczyzna nosił długa brodę i zapuścił włosy, które wyglądały niezbyt estetycznie. Mężczyzna wcale się tym nie przejmował i z uporem charakterystycznym dla panów, którzy przechodzą kryzys wieku średniego nie chciał nic w sobie zmieniać. Było mu tak wygodnie i zupełnie nie przejmował się swoją żoną, która wręcz błagała go o to, by wziął się za siebie.

 

Po dwudziestu latach i wielu prośbach ze strony małżonki przyszedł czas na zmiany w jego życiu. Jeff postanowił, że sprawi ukochanej niespodziankę i wróci do fryzury z czasów młodości. Kiedy był piękny i młody i poznał swoją śliczną Lori. Totalna metamorfoza jakiej się poddał, całkowicie zgolił brodę i ściął włosy wprawiła w osłupienie żonę, ale również i jego. Jeff wygląda teraz o niebo lepiej i zarówno on jak i Lori są zadowoleni ze zmiany.

 

Swój nowy wygląd zawdzięcza stylistom z popularnego w USA programu “Rachael Ray Show”, w którym wystąpił. Mężczyzna wyznał, że chciał, aby żona zobaczyła w nim faceta, jakiego poznała przed laty i którego pokochała. Para nie kryła łez wzruszenia, a zmiana korzystnie wpłynęła na ich związek i jeszcze bardziej go umocniła.

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *