Przesadziła? Maja Hyży wystawiła goły, ciążowy brzuch! (FOTO)

Maja Hyży jest w trzeciej ciąży. Najpierw w 2012 roku urodziła bliźnięta – Wiktora i Alexandra – z małżeństwa z Grzegorzem Hyży.

W 2020 roku na świat przyszła Antonina ze związku z Konradem Kozakiem. Obecnie Maja Hyży jest w trzeciej ciąży i na premierze filmu “Miłość jest blisko”, zaprezentowała się w kontrowersyjnej stylizacji.

 

z Antoniną  – https://www.instagram.com/majahyzy/

 

32-letnia wokalistka i celebrytka zdecydowała się na kreację od Roberta Czerwika. Strój składał się z topu z długim rękawem w kolorze bladofioletowym. Do tego Maja założyła półdługą i wąską spódnicę w tym samym kolorze.

 

Stylizacja mogłaby robić zwyczajne, wręcz banalne wrażenie, gdyby nie brzuch. Krótki top niemal całkowicie odsłaniał ciążowe krągłości.

 

Kreacja była o tyle zaskakująca, że zakładając ubrania wieczorowe, zazwyczaj nie pokazuje się brzucha. Co więcej, takiego ubrania nie uzasadnia też temperatura, bo nie ma przecież upałów. Dodatkowo ciążowe brzuszki – jeśli już się pokazuje to na plaży lub w przy bardziej intymnych sytuacjach, a nie na premierze filmu.

 

Wydaje się więc, że Maja Hyży najzwyczajniej w świecie chciała zwrócić na siebie uwagę. Przesadziła?

 

>>>Magda Stępień zbiera na leczenie Oliwiera. Ile zarabia Jakub Rzeźniczak?

 

https://www.instagram.com/majahyzy/?hl=pl/; Jastrząb Post

 

https://www.instagram.com/majahyzy/?hl=pl/; Jastrząb Post