Magda Stępień zbiera na leczenie Oliwiera. Ile zarabia Jakub Rzeźniczak?

Magda Stępień to modelka i była uczestniczka “Top Model” oraz mama półrocznego Oliwiera.

Chłopiec jest owocem związku z piłkarzem Jakubem Rzeźniczak, jednak para rozstała się przed narodzinami chłopca. Na początku lutego 2022 roku Magda Stępień dowiedziała się, że jej synek ma rzadki nowotwór złośliwy wątroby [czytaj tutaj].

 

Modelka założyła zbiórkę w Internecie na kwotę 350tysięcy złotych na leczenie chłopca. To jednak sprawiło, że zaczęto także zaglądać jej oraz jej byłemu partnerowi do portfela.

 

https://www.instagram.com/magdalena___stepien/

 

W ramach zbiórki zebrano już ponad 450 tysięcy złotych [dostęp 9.02.2022], a vloger Dziki Trener zaczął się zastanawiać, czy osoby takie jak Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak powinny korzystać z tego typu pomocy?

 

Na swoim kanale powiedział, że jeśli chodzi o modelkę, to złamane po rozstaniu z piłkarzem serce, leczyła egzotycznymi podróżami. Jeszcze pod koniec 2021 roku wypoczywała na Malediwach, a następnie poleciała do Dubaju. Vloger zauważa, że Magdalena kreowała się na osobę dobrze sytuowaną, natomiast teraz wyciągnęła rękę po pieniądze od zwykłych ludzi.

 

Jeśli chodzi o Jakuba Rzeźniczaka, Dziki Trener wspomniał, że piłkarz pływa jachtami, lata helikopterami, a swojej nowej wybrance kupił pierścionek za około 50 tysięcy złotych. Co więcej:

 

Bardzo łatwo możemy znaleźć informacje, że piłkarz Wisły Płock Jakub Rzeźniczak zarabia tam 45 tys. zł miesięcznie. Rocznie prawie 600 tys., czyli tyle, ile przeciętny Polak rocznie nie zarobił nigdy.

 

Vloger stwierdził, że gdyby zbiórkę zrobiono po długim leczeniu, patrzyłby na to inaczej. Teraz jednak, na początku leczenia uważa, że rodzice powinni po prostu obniżyć swój poziom życia, a nie wyciągać rękę do innych.

 

Całe nagranie poniżej.

 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.