Maja Hyży skończyła 33 lata. Tak wyglądała jako dziecko! [FOTO]

Maja Hyży popularność zyskała w 2013 roku dzięki uczestnictwu w programie “X Factor” z jej ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyżym.

W późniejszych latach wokalistka zajęła się wychowywaniem synów – Wiktora i Aleksandra, którzy po rozwodzie z Grzegorzem, mieszkali właśnie z Mają. Hyży została też popularną influencerką, a obecnie na instagramie obserwuje ją 190 tysięcy internautów.

 

z córkami – https://www.instagram.com/majahyzy/

 

Od pewnego czasu Maja Hyży częściej występuje gościnnie na różnego typu koncertach czy eventach. Jednak czasu nie ma wiele, bo po dwóch synach, urodziła dwie córeczki. Ze związku z Konradem Kozakiem ma Antoninę (ur. 10 lipca 2020) i Zofię (ur. 7 lipca 2022).

Jednak pomimo dokonań muzycznych i urodzenia aż czwórki dzieci, Maja ma dopiero 33 lata. Urodziła się 3 grudnia 1989 roku, więc właśnie świętowała swoje urodziny.

 

Z tej okazji celebrytka pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii widzimy dziewczynkę z ciemnymi włosami i niewielką przerwą między zębami. We włosach ma wyszukaną kolorową spinkę, a ubrana jest w malinową bluzę.

Patrząc na zdjęcie, wydaje się, że Maja niewiele się zmieniła. A jak Wy sądzicie?

 

>>>Dariusz Pachut pokazał zdjęcie z Dodą. Podpis NIE spodoba się Rabczewskiej!

 

https://www.instagram.com/majahyzy/

 

https://www.instagram.com/p/CltPNH_sRgn/

 

https://www.instagram.com/p/Clsv_P8qN1X/