Protest kierowców na Orlenie. Wszystkie auta się “zepsuły” (VIDEO)

Na stacji Orlen w Bielsku-Białej w niedzielę, 5 czerwca 2022 r. miał miejsce protest kierowców. Swoimi autami zablokowali wjazd do stacji.

Akcja była bardzo przemyślana, bo wszystkie samochody miały ważny powód, by blokować wjazd do stacji. Niestety akurat w tym miejscu wszystkie auta się “zepsuły”.

 

https://www.facebook.com/piekary.info/

 

Powodem protestu są wysokie ceny paliw. W dniu akcji, na zablokowanej stacji czyli przy al. Andersa w Bielsku-Białej za litr benzyny 95 trzeba było zapłacić 7,94 zł. Cena zatem ociera się o 8 złotych za litr, a słyszy się głosy, że niedługo dobije do 10 zł.

 

Blokada stacji trwała około godziny. W końcu pracownicy stacji Orlen zadzwonili na policję i wtedy cudownym sposobem wszystkie usterki w “zepsutych” autach zniknęły. Samochody odjechały ze stacji. Gdy policja przybyła na miejsce, nikogo z protestujących już tam nie zastała.

 

W komentarzach do akcji zdania są podzielone. Część osób uważa, że takie blokady powinny odbyć się na każdej stacji. Inni uważają, że protesty to utrudnienie dla tych, którzy chcą zatankować.

 

A jakiej jest Wasze zdanie?

 

https://www.facebook.com/bielsko.info/videos/707672007120560

 

https://www.facebook.com/piekary.info/posts/pfbid0RN8uXsTaxFbKd2469BzT1XYWb4SD69AfjvhYWvuvhDCc9K8PVgMQ9h1zUqPLzdUil

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.