Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

Protest kierowców na Orlenie. Wszystkie auta się „zepsuły” (VIDEO)

Na stacji Orlen w Bielsku-Białej w niedzielę, 5 czerwca 2022 r. miał miejsce protest kierowców. Swoimi autami zablokowali wjazd do stacji.

Akcja była bardzo przemyślana, bo wszystkie samochody miały ważny powód, by blokować wjazd do stacji. Niestety akurat w tym miejscu wszystkie auta się „zepsuły”.

 

https://www.facebook.com/piekary.info/

 

Powodem protestu są wysokie ceny paliw. W dniu akcji, na zablokowanej stacji czyli przy al. Andersa w Bielsku-Białej za litr benzyny 95 trzeba było zapłacić 7,94 zł. Cena zatem ociera się o 8 złotych za litr, a słyszy się głosy, że niedługo dobije do 10 zł.

 

Blokada stacji trwała około godziny. W końcu pracownicy stacji Orlen zadzwonili na policję i wtedy cudownym sposobem wszystkie usterki w „zepsutych” autach zniknęły. Samochody odjechały ze stacji. Gdy policja przybyła na miejsce, nikogo z protestujących już tam nie zastała.

 

W komentarzach do akcji zdania są podzielone. Część osób uważa, że takie blokady powinny odbyć się na każdej stacji. Inni uważają, że protesty to utrudnienie dla tych, którzy chcą zatankować.

 

A jakiej jest Wasze zdanie?

 

https://www.facebook.com/bielsko.info/videos/707672007120560

 

https://www.facebook.com/piekary.info/posts/pfbid0RN8uXsTaxFbKd2469BzT1XYWb4SD69AfjvhYWvuvhDCc9K8PVgMQ9h1zUqPLzdUil

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.