Problemy z rozwodem Magdaleny Ogórek. Nie wszystko poszło po jej myśli!

Magdalena Ogórek (42 l.) z ramienia SLD w 2015 roku kandydowała w wyborach prezydenckich.

Wówczas zdobyła tylko 2,38% głosów, jednak start w wyborach stał się początkiem medialnej kariery. Obecnie Magdalena Ogórek pracuje w TVP Info, gdzie prowadzi program “W tyle Wizji” oraz “O co chodzi”. Jej telewizyjnym partnerem jest Jarek Jakimowicz.

 

https://www.instagram.com/magdalena.ogorek/

 

Mężem dziennikarki jest Piotr M. (55 l.) ekonomista, nauczyciel akademicki, poseł na Sejm I kadencji. Para ma córkę Magdę (ur. 2005) . W 2020 roku pojawiły się informacje o zatrzymaniu męża Ogórek – postawiono mu zarzuty działania na szkodę uczelni i wyłudzenia pieniędzy.

 

Co ciekawe, jeszcze przed tymi zdarzeniami, Magdalena Ogórek raczej nie pokazywała się publicznie z mężem. Natomiast po tym, jak został on zatrzymany, odcięła się od niego w zdecydowany sposób. Na Twitterze napisała:

 

Oświadczam, że sprawa ta nie dotyczy w najmniejszym stopniu mojej osoby. W związku z powyższym żądam poszanowania prywatności mojej i córki, a w przypadku naruszania tejże prywatności podejmę natychmiastowe kroki prawne

 

 

Jak informuje Super Express właśnie w tamtym czasie czyli latem 2020 r., Magdalena Ogórek złożyła pozew o rozwód. Jednak nie wszystko poszło po jej myśli. Zamiast szybkiego rozstania, musi liczyć się z długim oczekiwaniem.

Otóż mąż dziennikarki nie odbierał zawiadomień dotyczących sprawy i z tego względu była ona przekładana. Jak twierdzą informatorzy tabloidu, pierwsza rozprawa odbędzie się dopiero w połowie 2022 roku.

 

 

źródło: se.pl